Android v pc

Zdravím potřeboval bych radu, nainstaloval jsem si Androida do Notebooku a nevím jak mám ovládat hry když nemám dotykový displej.

Odpovědi na otázku

To máš blbý. Android do notebooků nepatří.

Díky za radu

Nemáš vůbec zač

Nainstaluj Andy Android a hry se hraji na klavesnici muzes pouzit klasickou pres USB.

No nevím, ale hry často využívají k ovládání naklánění nebo virtuální posuvníky na obrazovce atd., to fakt klávesnicí nenahradí. Spíš by měl prostě používat systém, který je určen pro nedotykové monitory ;)

Na klavesnici to muze i normalne (nebo mysi).Pokud je neco na dotykovku, tak snad je jasne, ze to nepujde.Taky tu mam na notasu Android na experimentovani a nevidim duvod, proc by tam nemohl byt...http://www.android-x86.org/

Nikdo neříká, že by tam nemohl být, jen říkáme, že je to nesmysl, protože je to systém určený pro dotykové ovládání a to prostě plně nahradit nelze. Ano, základní klikání se dá provozovat myší, ale trochu pokročilejší ovládání her nikoliv. Ostatně proč experimentovat s Androidem na notebooku, když s ním můžu plnohodnotně experimentovat na mobilu :)

Jednoduse, mam starsi notasy, a nez experimentovat a instalovat nektere aplikace do mobilu/tabletu, tak to nainstaluju na ten notas, kde o nic nejde. Hry me netrapi, a vim, ze nejaky multidotek atd. na tom nevyzkousim. Stejne, jako mam treba Evolveo HDMI dongl s Androidem vrazeny do TV - tam taky nemam dotykovou obrazovku a staci to (posta, prohlizec, prehravani TV, videa a spousty dalsich)...

a co gesta nebo vícedotykové ovládání?

Tak už víš proč se do notebooků nedává

Android je systém pro dotykovou obrazovku. Nevím kam dals mozek, když jsi to instaloval na nedotykový notebook ;)