Android TV Box a Tipsport TV

Dobry den, zakoupil jsem si Android TV Box Scishion V88 (https://www.aliexpress.com/item/Hot-Selling-SCISHION... ) a nainstaloval aplikaci od Tipsportu. Chtel jsem si prehrat fotbalovy prenos pres Tipsport TV na pripojene LCD televizi, ale misto streamu se mi objevila hlaska "Stream nelze prehravat na jine obrazovce". Myslel jsem si, ze android krabicka bude to stejne jako tablet, jen s HDMI vystupem. V tabletu mi stream normalne funguje. Diky za napady.

Odpovědi na otázku

Ahoj Prosím tě , máš už nějaké řešení?

Ahoj. Bohuzel ne. Zkusil jsem jeste tablet, na kterem jde treba prvni fotbalova liga ve full screenu, pripojit pres kabel k TV a pise to zase, ze to nejde prehrat na jinem monitoru. Jeste jsem koupil raspberry pi 3 a dal tam android, ale je to spis takova parodie na android. Jak bude cas, tak tam zkusim nahrat tipsport appku a pokud by to nahodou slo, tak to sem napisu.

jaky browser na tabletu pouzivate, aby tam sel ten flash?Dekuji

Napriklad puffin. Ale je jich tam vice na google play. Staci zadat web browser flash. Ale stejne to prehraje jenom minimum prenosu z tipsport TV. Zkousel jsem do pc dat dva emulatory androidu a nainstaloval jsem appku tipsportu. Vse jde, ale prenosy ne

V PC ti fungují přenosy z TV tipsport v nějakém slušném rozlišení když jedeš přes emulátor androidu? Dal jsem si tipsport a stremTV je v PC strašně malé a nejde roztáhnout do nějaké slušného rozlišení a velikosti. díky Tomáš

Ahoj, v PC jsem myslim ten emulator nezkousel. Jinak jsem na tipsport pouzival prohlizec Maxthon, ktery dokaze ten stream zvetsit na celou obrazovku. Samozrejme kvalita je tristni, ale nekdy i to staci, kdyz to jinde nedavaji.