» Poradna » Mobily

Android sledování

Zdravím, mám nový telefon protože starý mi ukradli, hlášeno na policii ale ti nehnou ani prstem řekli mi ať chodím po zastavarnach.. Telefon ještě pár týdnů někdo používal než zahodil SIM.. Zajímalo by mě jestli je možné si do mého nového telefonu nainstalovat nějakou skrytou aplikaci, kdyby se to znovu stalo abych viděl polohu / sms / volání... Díky moc

Odpovědi na otázku

nenpsal si co za telefon, budu předpokládat android ->ano lze,je jich spousta, ale dávej si pozor aby to byl nějaký důvěryhodbný vydavatel, ty anti theft aplikace mají docela velká systémová oprávnění.Koukni třeba na Avast Anti-Theft

Vicemene tuto funkci máte automaticky jako součást Android systému - zadejte do vyhledávače Google (www.google.cz) Find My Phone(samozřejmě funguje pouze pro android telefony)

Ano, je to možné. A pro sledování a vzdálené vymazání dat ani nemusíš nic instalovat, android to umí v základu.

Ano. Ale mám dojem, že novější verze Androidu již tuto funkci mají jako součást OS.

To asi jo,ale neni nad to si to pojistit dalsi apk. http://www.mobilitaria.com/2016/09/find-phone-cm-sec...

Dovolím si nesouhlasit. Aplikaci, která se jmenuje findmyphone bych nejspíš jako zloděj prostě odinstaloval. Operační systém odinstaluje jen obtížně... snad kladivem. I když vymaže účet a obnoví tel. do továrního nastavení, nepodaří se mu přihlásit se bez znalosti hesla k předchozímu účtu (tuším od Androidu 5) atd...Obecně mít více než jednu aplikaci na totéž mi nepříde jako lepší řešení (2 a více antiviráků neposkytne lepší bezpečnost, stejně tak jako když si navlečete 2 kondomy). Kdy už konečně někdo vymyslí něco alá trillian a spol - abychom nemuseli mít v telefonu 10 různých IM aplikací (Whatsapp, viber, hangout, allo, signal....blablalbla....) ale jen jednu pro všechny účty... nereálné, ale byla by to krása...

Pokud máš Android a rozhodnu se ti ho ukrást já, tak ti žádná aplikace, šifrování a hesla nepomůžou a já budu mít nový telefon

A co IMEI?

Mimochodom aj samotny google ma funkciu vyhladat telefon, ktorym sa prihlasujes s uctom google.Staci to dat prekvapivo do googla:"google locate my device"