» Poradna » Windows (a jiné OS)

Android pro Prestigio tablet PMT3111

Dobrý den,nevíte někdo kde stáhnout android pro tablet prestigio multipad wize 3111.Případně jakýkoli Android, Lollipop 5.1?Udělal jsem flash na nový firmware a po instalaci jsem zaseknutý na bodu kde mám zadat email se kterým byl tablet dříve synchronizován, ten email neznám a nemůžu se přes to dostat nikam dál.Díky za jakýkoli tip.

Odpovědi na otázku

Řešil jsem před nedávnem stejný problém. Nakonec se podařil problém vyřešit obejitím ochrany tabletu před krádeží. Na netu je spousty postupu jak na to. Hledej Bypass Google Account, mně osobně pomohl postup, kdy v nastavení klávesnice a hlasového zadávání nainstalovala app Quickshortcutmaker a pomocí ní pak změnil heslo k registračnímu emailu.

Pokiaľ nezadáš, tak sa tam už nedostaneš pokiaľ je šifrovaný.

Ahoj, poradil sis nejak? Mam uplně stejny problem.Diky za odpoved.