» Poradna » Mobily

(android) Messenger padá

Zdravím. Je to asi měsíc už co to takhle mám, neřešil jsem to pač jsem myslel že to bude aktualizací ale mezítím už aktualizace aplikace android proběhla a beze změny. Když natočím video/ fotku, pomocí instagramu/ snapchatu a uložím si je a pak se pokusím poslat někomu přes messenger, tak při odeslání mi vyběhne že aplikace messenger přestala pracovat. Reinstal messengeru jsem zkoušel, zároveň i instagramu/ snapchatu, bez změny. Dřív to šlo, nevím proč to najednou přestalo fungovat. Můj telefon je HTC One mini 2.Android: 4.4.2Verze HTC Sense: 6.0

Odpovědi na otázku

a zkousel si i nainstalovat novejsi verzi messengeru?

jelikož jsem messenger odinstaloval a potom nainstalovat z google play, tak čekám že tam ta verze je aktuální ne? Jinak všechny aktualizace messengeru jsem zatím povolil.

Nejde mi stáhnout aplikace ......