» Poradna » Mobily

Android JAVA

Dobrý den jak rozjedu JAVA přehravac na androidu ? http://s23.postimg.org/skkm8i063/Screenshot_2014... Děkuji

Odpovědi na otázku

JAVA technicky nie je pre Android. Dá sa to síce obísť, ale bude to chcieť root zariadenia.Malý návod: http://www.wikihow.com/Get-Java-on-AndroidAle pokiaľ máš nové zariadenie s Androidom (v záruke) - rootom môžeš záruku stratiť.

copak neni na droida dost přehrávačů ?

To nebude JAVA, ale Flash Reklamy se nedělají v Javě, protože tu už spousta lidí v počítačích vůbec nemá. Potřebuješ Adobe Flash Player pro Android. Akorát Android od verze 4.4.x už Flash oficiálně nepodporuje.

Ja mam android 4.4.4 :-\ a jde to nejak udelat abych si tam dal ten adobe flash player ? :-\

jednoduchšie bude pristupovať na danú stránku cez puffin browser. hľadaj na google play

To je jen taková nouzovka Puffin browser totiž ve skutečnosti není prohlížeč, to je vlastně jen zobrazovací klient a samotný browser běží na serveru. Do tabletu se pak už jen přenáší hotové zobrazení a tudíž to je docela pomalé a neoperativní a není to použitelné k přehrávání flash videa. Doporučuji spíš pohledat na netu upravenou verzi flash playeru pro android KK a potom používat prohlížeč Dolphin. Ten s ním umí pracovat a bude to plnohodnotný flash, včetně přehrávání videa.

Dolphiň mam ale nemuzu najit adobe flash player :-\

Adobe flash se již nedá stáhnout. Obsahují jen android 2.3 -

Musíš líp hledat Hledej přes Google "flash player for androie kitkat".

Adobe flash plaier jsem nainstaloval http://s10.postimg.org/4yvfiyzxl/Screenshot_2014... Prohlizec dolphin taky mam ... Potvrzene v nem flash taky a stejne to nejedeAni online videa : http://s21.postimg.org/7mfvjs9iv/Screenshot_2014... Ani hry:http://s11.postimg.org/nmwpiza9v/Screenshot_2014...

Online videa jsem vlozil spatny obrazek ,.., tady je spravny :http://s30.postimg.org/vi3avwz69/Screenshot_2014...

Nejspíš nemáš tu upravenou verzi pro KitKat. Odkud přesně jsi stáhnul instalačku?

sorry to Google Chrome tam nemalo byt :) iba ten odkaz... na nom mas nizsie presny postup instalacie FlashPlayeru ako i browseru pre Android 4.4

Určitě by to přes Dolphina fungovat mělo. Mě to jelo v 4.4.2 i ve 4.4.4. Pořád myslím, že nemáš staženou správnou verzi flash playeru. Možná ještě k tomu Dolphinu nainstaluj doplněk Dolphin JetPack, nejsem si jistý, jestli taky není potřeba, aby flash jel.

Stahni si tuto instalacku. Nainstaluj a ve Firefoxu pro Android ti pak flash pojede bez problemu. Odzkouseno na 4.4.4, v Lollipopu jsem to zatim neinstaloval.

To je verze pro ICS, tedy android 4.0.x. Ta mu v 4.4.x rozhodně fungovat NEBUDE. To musí být "hacknutá" verze někde z XDA, aby fungovala v KK.

Když jsou ty Vánoce, tak tady je instalačka, se kterou mi to v KK funguje: http://leteckaposta.cz/376397007

Jeste jednou poradne cti - tuto verzi ma odzkousenou v KitKatu - Nexus 7 + Firefox. Cemu na tom nerozumis?

Je tam napsáno, že je pro ICS a není to tak dávno, co jsem ji zkoušel. Nainstalovat jde normálně, ale flash nespustí. Přes jaký prohlížeč to používáš a na jakém webu?

Aha, psal že ve firefoxu. Víe jistě, že ti to náhodou nepřehrával firefox přes html5?

Ne, zkousel jsem na strankach Adobe, flash fungoval.

No je to divné. To je totiž poslední oficiální verze pro android a s tou to nikdy v KK nefungovalo. Chytré hlavičky na to právě flash player upravili a vypustili tu verzi, která jediná funguje v KK. Takže někdo někde udělal chybu Každopádně ta verze z mého odkazu funguje v KK.

V lollipopu jsi ji nezkousel?

Bohužel, 5.0.x pro můj tel. zatím není.

Dik za info. Zkusim ji teda nainstalovat, snad to pojede.