» Poradna » Windows (a jiné OS)

Android box jako server?

Ahoj Mám dotazLze z Android boxu udělat Server? Aby na tom běželi stránky třeba!Děkuji za pomoc a odpovědi.:)

Odpovědi na otázku

au(ano, Lze, ale pro vás to bude cesta trnitá a zbytečná)

AhaProsím poradíte mi jak na to?

Ano.Kupte si věc na to určenou. Třeba raspberry pi, v bazarech je koupíte za pár stovek. Ušetříte neskutečně mnoho času a práce, a budete se moci věnovat tomu, co je předpokládám vašim cílem - tedy správa linuxového serveru nebo programování webových stránek.

komerční webhosting nebo dokonce vlastní VPS stojí pár desetikorun měsíčně.. opravdu se ti chce drbat se s webserverem na nějakym android boxu, kterej po x hodinách ladění stejně bude nebude pořádně fungovat ?? ... (bez statický IP tím spíš)Jinak testovací webserver se dá nainstalovat i na windows (vše v jednom např. XAMP atp.)