» Poradna » Mobily

Android aktualizace

Dobrý den mám mobilní telefon Kazam tornado 348 a vývojáři tohoto telefonu dlouhou nevydali žádnou aktualizaci systému tak by mě zajímalo jak to aktualizovat třeba na verzi 5.0 lollipop nebo na jakoukoli jinou novější děkuji.

Odpovědi na otázku

Máš se svým mobilem problém, nebo máš roupy? Zásadní rada - nevrtej do toho co funguje! Pak nebudeš nadávat na to, že se ti to "rozdrbalo"!

tak jest. Mám 4.4 dva roky a nechávám to na prvotním nastavení samoseto. Občas zkontroluji ale dokud to jede všude jinde krom zive poradna která je bud pretížená nebo jinak, nechávám to osudu

To by ale nebyl mezi pubošema šoumen..... Když už má tak "špičkový telefon".....

a proč by měli, lidi si musí kupovat nové telefony !