» Poradna » Mobily

Android - žrout baterie

Ahoj. Koupil jsem před měsícem přítelkyni telefon. Výběr padl na THL T6S (bílý). Mobil je dobrý a vyhovuje jí, jen posledních 14 dnů má obrovský problém s baterií.Bohužel přes den v práci mobil na nabíječku nedostane, takže ráno vstane, sundá ho z nabíječky a zapojí jej až večer.Tak to bylo celou dobu v pořádku, ale těch 14 dnů se baterie chová vadně. Během několika minut prostě ztratí klidně 3/4 nabití.Mobil se mi dostal do rukou s 15% nabití a jen jsem se podíval do nastavení, co baterii žere a bylo tam jen 6%. Odinstaloval jsem pár aplikací (protože jí se nechtělo tuto činnost dělat) a nainstaloval Du Battery Saver a Avast (nalezen 1 trojský kůň). V tu chvíli byla baterie již delší dobu na 1%, kde ještě vydržela pár minut (i tak dýl než za těch celých 15%) a potom se mobil odporoučel.Nevíte, co to způsobuje? Je to vadná baterie? Chyba softwaru? Já mám úplného číňana (Doogee DG350) a takové problémy nemám.

Odpovědi na otázku

Zapoměl jsem dopsat, že v grafu vybíjení baterie je jen jedna aplikace (Messenger) a ta má podíl 2%. Zbytek jsou systémové věci a převážně Pohotovostní režim.

Muzes zkusit tohle https://play.google.com/store/apps/details no ja bych misto avastu volil cm security. Nejenze je dobrej antivir,ale taky umi opravyt systemove chyby.

Mě jednou pomohlo hodit telefon do továrního nastavení a vzpamatoval se. Pokud je tam hodně předinstalovaného crapwaru, zvážil bych root a nepotřebné aplikace vyházet. Avastem to nebude, používal jsem jej na všech telefonech se zapnutým sledováním dat, blokováním sms a hovorů, Anti-Theft a Mobile Backup a nebyl problém.

Ten avast používám na svém telefonu se vším šudy placenou verzi a jsem spokojený.Root mě taky napadl, jenže když jsem jej dělal naposledy na svém starém mobilu, tak jsem jej softbricknul a zapřísáhl jsem se, že se do toho už pouštět nebudu. 4 hodiny jsem to opravoval, aby jsem to vůbec rozchodil.

No to jsem ale měnil ROM. To jsem jen nerootoval...

servisíMam androida pul roku a vydrží 4 hod od sta do patnácti procentAntivir, na to se tu ozve smečka odpůrců, vr haf haf

Zakladem je NEINSTALOVAT zadne battery savery, task killery a "antiviry", ktere jsou spolehlivym zroutem vykonu i baterie. Krom toho na Android zadny vir neexistuje a existovat nemuze - to je dano architekturou systemu. Nekdy se stane, ze zblbnou Google Play services, podivej se do podrobnosti o baterii, jestli nezerou nejak moc. Pokud ano, tak vymazat data a cache aplikace by melo pomoct.

až se dostanu k pc tak ti pošlu co mi android o viru zděluje, vše co v něm mám je od kooupení z alzy

Ty uz jsi minule prokazal, ze nemas dostatecnou inteligenci potrebnou k vlastnictvi smartphonu. V momente, kdyz je telefon chytrejsi nez ty, znamena to jedine - problem. O viru ti sdeluje nesmysly ta aplikace, kterou sis tam dobrovolne nainstaloval pote, co ti reklama oznamila, ze mas telefon zavirovany. Priste nezapomen odepsat do Keni na email o tom, zes sdelil nebo vyhral miliony.

Sralciusi vem si vidle a jdi rejt do hnoje

messenger pokud od fb tak ten nesnasim skoro vsude kazdemu hraje grrrrr

*Sralciusi, vrat se a dej sem celý text kopírováním co jsem uvedl, co píšeš je blábol . Jsem v mobilu tak to nemúžu udělat sám

Cims\z opet jenom dokazujes co jsem napsal. Copy & paste na mobilu normalne funguje.

Dej návod to víš při mé inteligenci to nemůžu znát. I tak by bylo na místě aby jsi to dodal ty jako dukaz vyše uvedeného tvého tvrzeni

Pro tebe je to stejne moc slozite na pochopeni, ale budiz.Staci prst podrzet na textu, ktery chces kopirovat a pak pomoci dvou zarazek oznacit presnou cast, ktera ma byt vlozena do schranky. Podobnym zpusobem lze text ze schranky pak vlozit tam, kam potrebujes.Ja ti tady nic dokazovat nemusim, ty to delas uspesne sam.

ne ne jsi mě obvinil tsk dokazuj. Ten tvůj návod je pro mě příliš složitý, to víš ruce zmozolnatělé nwdokáží co tvé ruce manekýna

Ja jsem te neobvinil, pouze jsem konstatoval, cos uz prokazal minule a uspesne dokazujes i nadale. Dalsi debata nema cenu.

Nemá ty ses začal navážet já ne

A kde vidíš, že se začal navážet jako první? Já jsem teda jiného názoru.Nehádej se, už není o co... Prostě jsi prohrál.A propříště: Nemotat se do všeho by Ti taky prospělo.

Napsal jsem servis a kolik mi vydrží mobil včetně procent, bylo to k dotazuKakatimu jsem napsal co mu pošlu až budu u pc, začal o inteligenci, to je navážení se at chceš nebo ne. Tak čti vše s ne jen co se ti hodí

čas 19.44 hod

Ale ale, Ty jsi nějaká netykavka!On Ti napsal vše v rámci slušnosti; to, že se to dotklo Tvého hrdého já, je jen vedlejší efekt.Sám si bereš osobně takováto rýpnutí, ale nadávat ostatním bys dokázal? Opravdu už žvatláš jen z toho důvodu, že nechceš z debaty ustoupit a pořád se budeš prát o ten kousíček lejna.Raději se prober a srovnej si to v hlavě.

neslušnost není můj styl, nauč se čist mám stale stejný nick

Neslusnost neni tvuj styl? A co ty nadavky a komoleni nicku? Chlape prober se...

Až po útoku.nikdy před, nenapadám. Se prober ty

tak může být vadná baterka...Battery saver je na nic. Avastem to taky nebude. Nicméně jsem slyšel dost nehezkých věcí o FB Messengeru a není nic jednoduššího, než si ho na pár dní odinstalovat a tuto variantu snadno vyloučit.

někdy se to seká, nedávno jsem tam měl devadesát, za hodku taky a za pár minut vypnul uplně. Dal jsem nabít a ukázal jedno procento. Ted je mi jasné že mužu počítat se zvyklou dobou provozu a nespoléhat na ukazatel baterie

u mne teda ukazatel baterky funguje celkem dobře (neřeším +/- 10%)

Možná jej (cena 3 300kč) někdo zabalil a vrátil včas bez uvedení důvodu. Našel jsem 3 blokované profily mi neznámých v G+. Od začátku zlobí zapínání, nebylo kdo by mi ho v zimě odnesl zpět do prodejny/výdejny. Nákup potravin ano, ale zde byl stop.Kdyby mi nedocházel ntb, nebyl bych to kupoval, pro mě už není, ťukat prstem po displeji a brát si dioptrie.

Měsíc starý telefon, a zlobí, pak je to jasný. Reklamace.

Tomu se chceme vyhnout, protože je to jediný způsob, jak jsme v kontaktu, když nejsme spolu a používá jej stále (budík, místo TV, poznámky, ...).

Téda.., no bejt závislej na blbým mobilu... - to nechápu, já jsem ho už asi měsíc neviděl, možná leží někde v autě, či na zahradě... - můj 1.ní Erik GA628 to vydržel v trávě 2měsíce na podzim, a pak ještě 5let fungoval..., jen jsem 3x měnil(vlastnoručně, páč to přišlo na 1/4 ceny origo nový, navíc s vyšší kapacitou) battery. Co se týče toho novýho mobilu, může být fakt špatná baterka - častý jev (měl jsem to ve "značkové" navigaci Grundig - batt byla čajna-Li-Pol), tak jsem tam naletoval nějakou starší, co jsem "měl v šuplíku" - Panasonic, a chodí to dodnes. Maro.

ty si sve prytelkyni koupil telefon za 2600 Kc, cinsky, vyrabeny lidmi v otrockych podminkach, plny ftalatu, doufam ze ti da kosem a da nejakymu neg rovi z ghany radsi a tebe posle do ri-te

V první řadě Du battery saver je VIRUS, SPYWARE, TROJAN takže neinstalujte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!