» Poradna » Mobily

Android - wifi funguje jen někdy a špatně (Huawei P8 Lite)

Zdravím, mám něco přes měsíc huawei P8 lite (android 5.0.1, EMUI 3.1). V poslední době (+-týden) mi téměř nefunguje wifi. Musím wifi zapnout a vypnout snad 200x abych viděl dostupné sítě a když už se připojím tak to po pár minutách vypadne a viditelné sítě jsou fuč. Zkoušel jsem narootovat a vymazat historii wifi - nepomohlo, malware antybytes - nepomohl. Pokud se nenajde nějaké rozumné řešení tak ještě vyzkouším tovární nastavení... snad to nebude chyba HW... Díky za rady

Odpovědi na otázku

"Pokud se nenajde nějaké rozumné řešení tak ještě vyzkouším tovární nastavení... "To je nejrozumnější řešení a né nějaké experimenty - podle výsledku se uvidí... (samozřejmě za předpokladu že je wifi připojení doma bezproblémové (tzn. pokud to dělá i například na veřejné wifi nebo třeba někde u kamaráda doma). Buď to půjde, nebo reklamace....

Jak říkáte , telefon normalne fungoval a najednou wifi přstatala jet.Zkousela jsem tovarni nastaveni,pak jeste neco lepsiho ne

Štandardný HW od Huawei

Ani tovární nastavení nepomohlo... takže reklamace snad dostanu kus, co vydří alespoň 2 měsíce

Dobry den ja mam z mojou P8lite tak isto problem...telefon po zamknuti (uspani/zablokovani obrazovky) po chvilke nereaguje to znamena ze ja ked stlacim tlacidlo power hned tak este funguje ale staci 20sekund pockat a telefon akoby sa vypol a nereaguje na nic len na reset...ked je v nabijacke toto nerobi neviem.preco je tam android 6.0 a emui 4.0 dakujem