» Poradna » Mobily

Android - více offline účtů pro kontakty

Ahoj, existuje nějaká cesta, jak mít kontakty v telefonu rozděleny na více účtů?Vím, že by se to teoreticky dalo řešit přidáním více např. Google účtů, ale touto cestou jít nechci (v telefonu nejsou Google apps).Líbilo by se mi něco jako Local Calendar, který dokáže vytvořit libovolný počet místních kalendářů. Jen aby se takto vytvořilo více místních účtů pro kontaky.Využíval bych to u telefonu používaného více lidmi - ve telefonu by byly všechny kontakty, ale v aplikaci pro správu kontatků by se nastavilo, aby se zobrazovaly jen ty z určitého účtu.Předem díky za rady.

Odpovědi na otázku

checheche

Riesil som nieco podobne, skus na google play toto: MyLocalAccount

Díky, to vypadá dost dobře!

Dobrý den. Prosím Vás pokouším se na telefonu nastavit učet GOOGLE a tím i e mail od spol. GOOGLE. Mám telefon XIAOMI REDMI 5 PLUS GLOBAL. Vy se mi pomocí mailů účet pomáháte nastavit, ale mně se to moc nedaří. Prosím Vás některé ty rady myslíte dobře ale nepasují na můj telefon. Proto Vás prosím posílejte mi nastavení e-mailu pouze pro tento typ mobilu protože telefon má úplně jiné nastavení než běžné telefony. Nikdy jsem neměl problémy u předchozích telefonů problémy nastavit třeba e-mail nebo jiné aplikace. Ale tenhle telefon je úplně něco jiného. Než jsem si koupil tento telefon tak jsem si všechny aplikace nastavil úplně bez problémů, ale jak Vám píšu tohle je něco úplně jinýho. Telefon má ANDROID verzi 7.0 nugát. A opravdu už nevím co s nim. Ale moc Vám děkuji za pomoc při nastavování e-mailu od GOOGLE Miroslav Korch