» Poradna » Web a internet

Analyza vyuziti dat na notebooku

Potreboval bych poradit ohledne analyzy stazenych dat. Mam 3 gb mobilni pripojeni k internetu pres usb modem a na starem notebooku bohate stacilo na cely mesic jen cca 1 gb, nyni po prechodu na novejsi notebook jiz kolem 20. Dne cele 3 gb vycerpane a to se zpusob a frekvence pouziti nezmenila, jiny je pouze notebook.Existuje nejaky software, ktery dokaze analyzovat kolik ktera aplikace spotrebovala dat? Jako treba na androidu primo vidim pro kazdou aplikaci jeji spotrebu, tak neco obdobneho pro windows 10 bych potreboval, abych odhalil zrouta dat. Mel jsem podezreni na windows update a nejake aktualizace, ale tsm je spravne nastaveno, aby to pri placenem pripojeni nestahovalo aktualizsce a i datum posledni kontroly aktualizaci je den, kdy byl notebook na domaci wifi

Odpovědi na otázku

Windows 10 na to mají svůj nástroj: nastavení-síť a internet-využití dat.

díky, tohle přímo v systému jsem našel, ale tam asi nedokážu rozlišit data přes wifi a data přes usb modem, mě zajímá jen co se stahuje přes usb modem, kde mám sim s limitem, wifi neřeším, tam at běhá klidně vše