Amd zen

Dobrý den, chci se zeptat jak je na tom po grafické stránce AMD ZEN rozjel by GTA V popřípadě na jaké detaily? Má cenu čekat nebo to bude nějaký "šunt"? Děkuji

Odpovědi na otázku

Zeptej se příští rok, ne teď. A pokud ti jde o integrovanou grafiku, tak na tu se rovnou vykašli.

:) tak ja jsem se někde dočetl, že by to mělo mít fakt dobrou grafiku.

Já četl věcí. Logicky se ale dá předpokládat, že tam dají něco lepšího, než je v těch aktuálních. Ale to je lidem, co chtějí PC na hry úplně jedno, protože si kupují podstatně lepší grafiky.

http://technet.idnes.cz/a ...Zde pisou ze se bude jednat o nejvýkonnější grafiku a nekde psali ze dokonce bude srovnatelná z xbox one nevim co je na tom pravdyHmmm a nevis na jake cca detaily ???

A co jsem asi psal? Ano, bude lepší, než ty aktuální. Jen idiot by vyráběl horší. Ale na hry si člověk integrovanou grafiku nepořizuje. A jen tam mimochodem. Pokud to bude mít výkon Xboxu One, tak to žádný zázrak nebude, protože ta je cca na úrovni staré HD 7770 / HD 7790. Což by si dnes na hry pořídil málokdo. Raději si kup levnější CPU + alespoň trochu slušnou grafiku, než se trápit s int. grafikou.

Ok diky pockam na vydani a potom ti jeste napisu

To zatím není známo.

Hmmm jiste to neni

http://technet.idnes.cz/amd-zen-advanced-micro-de... Zde pisou ze se bude jednat o nejvýkonnější grafiku a nekde psali ze dokonce bude srovnatelná z xbox one nevim co je na tom pravdy

no vidis tak to si na tom zahrajesminecraft a mozna i lolko

:) lolko na max detaily i na integrovane intel grafice

LoLko da max. detaily 7 rokov stará grafika.

První přijde na řadu varianta bez integrované grafiky. APU s jádry ZEN přijdou až později.

:( fakt a kdy a budou drazsi kolik cca cena?

Co nechápeš na tom, že to nikdo neví? Kdo ví, zda to ví už alespoň v AMD.

Jediné, čo sa vie, že bude iba Windows 10 only.

Typický OOO:"bude iba Windows 10 only"

Win10 je dobrý operační systém. Co furt řešíte??

Za prvé - procesory ZEN budou v prodeji zpočátku bez grafické části. Tento stav může trvat klidně 12 měsíců.Za druhé - ZEN v žádném případě nebudem ít výprodejovou ceny, AMD to sekne tak 10% pod stejně výkonný Intel procesor.Pokud někdo doufá, že mu AMD naservíruje ZEN 8jádro za cenu Core i3, tak doufá marně.

Já jsem četl, že Zeman je džentlmen.Proč zakládáš druhé vlákno? Všechno už padlo zde:http://www.zive.cz/poradna/cena-cpu-zen/sc-2...