"AMD Vishera FX9590" jakou grafickou kartu k tomuto procesoru?

Zdravím lidi Chtěl bych poradit ohledně "AMD Vishera FX9590" jakou grafickou kartu by jste mě pro tento procesor doporučili... Předem ujišťuji, že nechci názory ohledně procesoru, ale jakou grafickou kartu by jste mi doporučili... pač procesor už vlastním a nemám v plánu měnit, jsem spokojen. Dejme tomu že za grafiku jsem schopad dát 10000,- Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Radeon RX480 nebo počkej na RX580

1) záleží co tam je za grafiku nyní2) záleží co tam je za zdroj3) záleží zda deska opravdu umí držet tu bestii na plných taktech bez throttlinguPokud je všechno nahoře OK, tak je to vlastně FX 8300 na steroidech a osobně bych uvažoval o něčem jako GTX 1050ti, GTX 1060 3GB (6GB), RX 470, RX 480 4GB.

Bylo by dobré napsat co máš přesně za zdroj, případně zbytek sestavy.....

Ahoj MSI R9 390X Gaming 8G a Temelín pukne závisti ale ne,, tak GTX 1060 nebo 1070, záleží podle rozpočtu,ale v hodně hrách budeš mít FPS propadykoupil si ten procesor teď nebo už ho máš dlouho ?jestli teď tak pozor na zdroj a hlavně desku

Já bych k tomu dal GTX 1070. Našel jsem tuhle jednu: http://ocostrava.cz/msi-geforce-gtx-1070-aero... která je jen o 688Kč nad limit.