» Poradna » Ostatní

AMD problém s aktualizací driveru

Dobrá den, vlastním notebook dell vostro s přepínatelnou grafikou AMD HD 6700M.OS Win 10 x64. Průběžně jsem si aktualizoval ovladač grafiky a poslední verze byla myslím 16.2XX z května. Nicméně narazil jsem na problém.Přeinstaloval jsem si notebook a zjistil sem, že z oficiálních stránek se dá naposledy stáhnout verze 15.301.1901.0 z poloviny února. AMD poslední verze ovladače 16.3XX už nepodporuje kartu HD 6700M. Automatická aktualizace mi nabízí (nechápu proč to nemají ošetřený) pouze tu nepodporovanou verzi a ne poslední fungující pro tuto GK.Netuší někdo jak zjistit poslední funkční verzi driveru pro HD 6700M a kde se dá stáhnout?

Odpovědi na otázku

Nesdělil jsi typo NB.1) Fatální chyba výrobce OS:cpe do OS ovladače automaticky i v případě, že nejsou kompatibilní.2) Fatální chyba admina:nezakázal v politilkách instalaci ovladačů z MS WU.Co s tím?Do NB se instalují originální ovladače od výrobce.Zjisti typ NB a hledej:http://www.dell.com/support/

Je to Dell Vostro 3550Jo to my vážně pomohlo: Product not tested for Windows 10 upgrade.Dell is not testing or developing Windows 10 drivers for this product.Pro Windows 10 tu vůbec žádný ovladače nejsou.

Experimentuj, počkej jestli někdo nemá odskoušené co a jak, o moc víc nenaděláš.Výrobce ti mezi řádky sděluje: Buďto ti to bude fungovat s tím co tam vnutíš, nebo nebude. Tvůj problém. My potřebujem prachy, tak neškudli a kup si nový výrobek, na podporu toho starýho ti hážem bobek.

Si stahni Atomatically Detect a uvidis co ti to nabidne. http://support.amd.com/en-us/download

Ahoj,prosim povedlo se ti to rozchodit? Mam stejny ntb a stejny problem. Pred casem se mi sice povedlo nainstalovat kombinaci amd driveru tak aby na oko vse fungovalo jak ma, ale stejne nemuzu nastavit vykon u vsech aplikaci. U prehravacu videa zustava zamcene nastaveni na grafiku Intel, coz mi nevadilo dokud jsem nechtel pustit video ve 4K.Diky za odpoved