All In One PC

Čau do AllInOnePC jsou stejný komponenty jako do normálního PC ? díky

Odpovědi na otázku

Spíš je to notebook. Až se ti to posere tak to můžeš "all in one" hodit do popelnice.

Osobní zkušenost asi žádná, viď? :)

Žádná. Na internetu se stačí podívat pod dekl a je vám jasné, že vyměňovat komponenty nebude žádná sranda. Uživatelé samotných All in one už mi tu v poradně několikrát dali za pravdu.

Možná tak disk a ram půjde vyměnit.

Tak to tě bohužel zklamu. Mohu uživatelsky vyměnit HDD, RAM, opt. mechaniku. Jde o IdeaCentre B550. Jasné, že pokud se pokazí něco jiného tak člověk musí do servisu jako s klasickým pc :)

HDD, RAM, a opticka mechanika se da pomerne jednoduse vymenit i u vetsiny notebooku, takze mam pocit, ze nejste ve pri Osobne bych radeji volil slusny monitor a mini PC, vyhodou je, ze az miniPC za par let doslouzi nebo nebude stacit vykonem, tak mi porad zustava slusny monitor. Spousta mini PC se da prisroubovat k monitoru pomoci Vesa drzaku, cimz se docili podobne kompaktnosti jako s All In One.

Někomu to vyhovuje na kancelářské práce. Pět let plus mínus na tom pracuje a pořídí si zase novější.

Záleží na parametrech, dnes už dokáže nahradit klasické pc (multimédia, hry...).

No, tak zrovna s hrama bych byl opatrný stejně, jako v případě notebooku.

Vždyť píšu klasické pc, ne herní.Mějte se kluci :)

Rozebíral jsem jedno Lenovo a byl to v podstatě notebook, ale s displejem naopak. Z hlediska servisu a upgrade je to jednoznačně notebook, stejné disky, paměti, procesor na pevno...

já ti teda Karle nevim mám deduška: MSI AIO-1900 a procesor v pohode zasunutý v slote.GK taktiež-takže prípadný upgrade je možný. jediné čo je "na pevno" je jedna RAM pamäť plus je k tomu jeden slot pre RAM. samozrejmou nevýhodou je mizerné rozlíšenie monitora

Nektere AIO jsou v podstate laptop v jine bedne, jine pouzivaji cast nelaptopovych komponent. Ale s upgrady, pripdane udrzbou atd. to ve vetsine pripadu neni zadna slava. Existuji vyjimky.A o pouzitelnosti AIO asi diskutovat netreba.