» Poradna » Notebooky

All in one do 20 000

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda-li by jste mi nedoporučili nějaké all in one pc do 20 000 děkuji :)

Odpovědi na otázku

dodávám ještě: - běžná práce kancelářská - archicad, autocad - stavařské programy

Ne, rozpočet je tak na klasické PC.

Tak to nedoporučím pro tvoje použití žádné. Mají mizerné obrazovky, takže zobrazení za moc nestojí. Nemůžeš mít samostatný slušný monitor a k tomu klasické PC?

a doporučuješ nějaký klasický pc? :O nebo spíše se bude jednat o sestavu? díky :)

na tyhle účely rozhodně normální desktop.