» Poradna » Web a internet

Aliexpress platba kartou?

Cau liei mam dotaz..minuli rok jsem zacal nakupovat na aliexpressu. Vse bylo ok platba kartou normalne fungoval jenze pak mi karta propadla. Sel jsem tedy do banky kde mi dali novou kartu ale od te doby mi nejde pltit na ali..vzdy kdyz tam dam datum a rok vyprseni platnosti karty tak mi to ukaze ze to neni spravne zadane..pred tim sem takovej problem nemel kartu jsem nemusel ani aktivovat jen jsem sk pres servis24 nastavil limit na karte.. nemate prosim nekdo s timdle zkusenost? Predem diky za odpoved

Odpovědi na otázku

Karta se musi aktivovat bud v servis24 nebo prvni platbou u obchodnika. Nebo to tak alespon bylo.

Popřípadě výběrem z bankomatu. Platbou u obchodníka se zadáním Pinem, jen upřesním.

Ani výběr to být nemusí, stačí třeba prohlédnutí zůstatku na účtu. Zjednodušeně řečeno jakákoliv operace se zadáním PINu.

Nejako nie som v obraze ! Ktorá banky ti vydala kartu Aliexpress ? Trocha informácii môžeš poskytnúť.....

Ach jo, to je zase material tady. Poradne si to precti...

Když vyloučím možnost, že to banka u nové karty zablokovala taka) karta není aktivovanáb) píšeš ty údaje blbě

Mas aktivní internetové platby/platby na internetu (každá banka to má jinak pojmenované)?

Jak napsal Bobo - máš aktivované platby na intenetu?Asi ti to při vydání nové karty zvorali.Buď zažádat v bance, kde by to mělo být časově neomezené nebo přes servis 24 - Účty - Karty - vybrat kartu (pokud jich je víc)Zřejmě to máš takto: https://ctrlv.cz/CLnuKdyž to rozklikneš tak máš možnost to nastavit s omezeným datumem do kdy to chceš https://ctrlv.cz/tTo1

A na jiném webu ti s ní platit jde?

Jestli jsi tam byl zaregistrovaný tak se přihlaš a podívej se na https://intl.alipay.com/user/i.htm ve svém účtu a pokud tam máš starou kartu, tak ji odstraň !