» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace windows 8

Dobrý den. Mám notebook s operačním systémem windows 8 a v poslední době, když se stáhnou a nainstalují aktualizace, se nedaří je zkonfigurovat. Proces proběhne do 35 % a potom se ukáže, že se konfigurace aktualizací nezdařila a nastává vracení změn. Už jich mám asi 30. Zkusil jsem už hodně věcí, ale neúspěšně. Chtěl bych se právě zeptat, jestli by pomohlo zaktualizovat systém na windows 8.1, jestli bych se zbavil těchto problémů. A nebo vrátit do stavu továrního nastavení. Děkuji za odpověď, Václav

Odpovědi na otázku

Nejrychlejším a zárověň i nejsnažším řešením je:1) Tovární nastavení2) Mauální instalace 8.1 Update3) Instalace dalších aktualizací..