» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace windouws 10

Zdravím, prosím o radu. Vždy druhé úterý v měsíci se mi stahovaly aktualizace na windouws 10. Tento měsíc zatím nic. Poslední aktualizace byla 25.01.2017 verze 1607. Předem děkuji těm kteří vědí víc Jiřina.

Odpovědi na otázku

Fix, s celou rodinou od včera 00.00 hod. SEČ sedíme v pozore za mašinami s rukami za chrbtom, spúšťame záplaty horiac nedočkavosťou, a nič. Blbý Windousy. Terazky nás hackeri dobehnú na hruškách.

- ale hrušky sa minuli......

Až na to, že jsi totální debil Kdyby bylo záplatovací úterý 14. 2. 2017 tak by to bylo v 19:00 SEČ.

A kdyby nějakému debilovi nebylo jasné proč je to zrovna v 19:00 SEČ tak:1. Záplatovací úterý je v 10:00 microsoftího (redmondského) času. 2. Microsoftí čas je teď PST (UTC−8) a tedy 10:00 PST je 18:00 UTC3. SEČ je UTC+1 a tedy 18:00 UTC je 19:00 SEČ... a tedy 10:00 PST je 19:00 SEČ a tedy v 19:00 SEČ by bylo záplatovací úterý.

A já myslel, že už to MS dovedl k dokonalosti, když se nic nedělo

UPDATE: 2/15/17: We will deliver updates as part of the planned March Update Tuesday, March 14, 2017.