» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace varze 1607cz pro win10 pro nejde stáhnout

Aktualizace verze 1607,cs-cz /x64 -kb 4019473,pro Windows 10pro verze1511 mi opakovaně nejde nainstalovat.

Odpovědi na otázku

Diky za oznam, ja ju nepotrebujem.

Nemusíš to oznamovat do Poradny.

Tak si to stáhněte na flešku a nainstalujte to z ní. Jde to i ze zachováním souborů, ale raději bych volil čistý instal. Je to lepší.Tady je odkaz na program od Microsoftu, který tu flešku vytvoří. Jen musíte vybrat správnou verzi systému a postupovat dne návodu:http://go.microsoft.com/fwlink/

PS: Nemá cenu instalovat 1607, když už je tu verze 1703.

Jo,ale tu bez 1607 nenainstaluješ.

Z flešky ano.

Jo aha, ty to myslíš jako upgrade. Tak to nevím, vyzkoušeno nemám, ale je stejně blbost dělat upgrade na 1607 a pak na 1703. Už jen těch dat co zbytečně zůstane na disku ve windows.old a tomu, že je daleko vyšší možnost chyby. Plus to bude trvat asi tak 4x tak dlouho.

Když to doteď flákal?1607 je tu už rok?Je taktéž otázka jak do té doby vytunil OS čištěním a pod..