» Poradna » Notebooky

Aktualizace a zamrzání

Dobrý den, rád bych se zeptal na radu mám notebook HP-15palců s rozlišením HDOpisuji jen údaje co jsou na krabici jinak se v tom moc nevyznám:hdd - 1 teraram - 4G DDR3 SDRAWprocesor - intel pentium 3825U (1,9GHz)Grafika - RadeonHrál jsem na tomto notebooku skoro jen world of warcraft Legion na nejnižší grafické nároky ovšem včera se mi aktualizoval windows a od té doby nešlo wow spustit.... Tak jsem tedy dal PC do továrního nastavení a opět nic ( hra mi zamrzne v logovacím okně způsobem že nejde otevřít ani správce úloh a nic a musím pc natvrdo vypnout.....)stáhl jsem tedy driver booster na ovladáče a Advanced system care a projel pc což nic nenašlo...Hra mi sem tam najede ale během pěti minut se opět zasekne způsobem viz výše a neudělám nic dokonce mi i chrčí zvuk a už nejen u her ale někdy i u videí ale když ho stopnu a zapnu tak už zase nechrčí, ve wow chrčí neustále.... Toto vše se stalo po aktualizaci windowsu ještě den předtím jsem si v pohodě hrál na detailech 4 z 10ti poté ráno aktualizace a bum..... Už nevím co s tím notas je ještě rok v záruce ale žiju sám a potřebuju ho i ke škole. Děkuji za jakoukoliv kloudnou odpověď

Odpovědi na otázku

Zkus spise toto,sice nevim co umi free verze,ale snad to podstatne ano. http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemo...

počítač je opravdu vyčištěn

Nejde o cisteni,ale optimalizaci a to co bezi na pozadi to vse spusobuje to zamrzani.Vyskouseno na Win.10 taky to blblo a je klidek.Jenze mam full verzi,tak nevim zda to free umi taky.

na pozadí mi nejede nic kromě systémových funkcí kdy je vytíženost prakticky nulová, nějákých 20% ramky... A windows byl už v notebooku a jednoduše se aktualizuje sám :(

No ja spise myslel co je po spusteni,jsem se blbe vyjadril.Urcite tam bude toho hafo same update Flash lpayeru a podobne kravinky.

Ja mam sice Win.7 ,ale u tech Win.10 tam toho bylo k vypnuti hafo. http://www.jpeg.cz/obrazek/ecvt

Len aby si ho nevyčistil tak, že bude až príliš čistý (aj bez OS)

Zkoumal jsi příslušné protokoly chyb? A jsi neměl pořízenou Bit.kopii? Reinstalace na tovární stav zruší vše a vyžaduje OS kompletně vyladit s potřebnými aktualizacemi pro OS a ovladače vč. odstranění nepotřebného Bloatware. Pokud vše běží jak má, udělat zálohu - obraz "C" na exterák a teprve instalovat hru atp. Btw- ovladače stahuj na stránkách výrobce, tzv. Boostery jsou zpravidla na bačkoru.