» Poradna » Web a internet

Ako zvysit rychlost stahovania

Dobry den.Mám taky dotaz ked stahujem nejake pesničky alebo nejake subory cez mobil no tak mam aj 6mb/s ale ked stahujem na pc daco tak tam mam max 1,1mb/s. Čím to he???

Odpovědi na otázku

Pravdepodobne popletene jednotky...

Otevřených milion oken, youtube atd. Podívej se ve správci úloh jakej máš celkovej download, když to jede na těch 1,1

nemam otvorene nič. V spravci uloh pri tom stahovani je asi zatazenie siete 1,2-1,3 mb/s.

Nauč sa jednotky! mb neexistuje. Ak v mobile 6 Mb/s a v PC 1 MB/s, nie je rýchlosť ďaleko od seba. Keby ľudia toto pochopia? Zbytočné problémy. A ak ide o obidvoch prípadoch o Mb/s, pozri sa cez inSSIDer aby bolo jasné aký máš signál. Možno sieťová karta v PC chytá viac sietí a tak je aj väčšie zarušenie. Niet nad kabel. Pošli screen: https://postimg.org/image/fuhrbo2sh/

PC připojen kabem nebo přes WiFi?

jedno pc je pripojene kabelom a druhe berdrot. Ide mi o ten prvy pc rychlosti maju take isty len druhe pc nema stabilne pripojenie