» Poradna » Ostatní

Ako to je so subwoofermi?

viete mi povedat niekto kt osa vyznate, tak pozeral som forum,chlap si tu urobil takyto sub http://www.audioweb.cz/viewtopic.phpje to velke, 2 repraky, robota, a hra to tak,ak nie slabsie ako nejaka zetkova rada od logitechu co ma v sebe 20cm repro... preco?

Odpovědi na otázku

Zjevně chová větší myši nebo krysy. Ty otvory tak okorát vycházejí a museli by jsme se zeptat těch živočichů zda je VAS dostačující.

Ako hra Zetkova rada od Logitechu ?

sak mrkni videa je toho kopu ako vsetko trasie, obrazy na stenach atd.. niektory vraveli co som cital ze im aj sneh spadol zo strechy!!