» Poradna » Notebooky

Ako obnoviť internet po návrate z Maroka

Moja dcéra sa nevie dostať na internet v Prahe na internáte. Včera sa vrátila z Maroka, kde jej nejaký pán nastavil notebook, aby mohla používať internet v Maroku. Čo treba urobiť po návrate domov, aby spojazdnila internet na note booku?Ďakujem

Odpovědi na otázku

Ať použije vhodný bod obnovy (z doby před výletem)

.Ďakujem, stačilo nastaviť autiomaticky IP adresu, restart.

nejjednodušší bude, když se zeptá někoho z osazenstva internátu - ideálně se stejným OS jako má ona a nastaví to stejně. Je docela obtížné radit, když nevíme, jaký má OS ani jaké nastavení připojení používá internát.

Ďakujem, stačilo nastaviť autiomaticky IP adresu, restart.