» Poradna » Mobily

Akční kamera do dronu

Dobrý den,Chtěl bych si koupit akční kameru. Jak již z názvu vypovídá do dronu. Můj rozpočet je okolo 3 500 kc. Zatim jsem vybral kamerku Vega 4k, mela by mit wifi, abych mohl na telefonu sledovat online prenos (FPV).Druhá část vede ke kameře Vega 4k. Ti co ji maji jak jsou s ni spokojeni? Popripadne na jkou vzdalenost je wifi, ktera je v ni zabudovaná? 10,20- 100 metrů? Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

doufám, žes už ustoupil od toho nereálného požadavku na 4K video... Jinak bacha, dosah toho přenosu videa bude tak max. 30 metrů. Já osobně bych spíš vzal Xiaomi Yi, která je kvalitativně odzkoušená.Xiaomi Yi Sport: levnější a lepší než GoProhttp://avmania.e15.cz/xiaomi-yi-sport-levnejsi-... appku na to maj taky:https://play.google.com/store/apps/details

jo jo, 4k video u kamery za 3500 je dobrej vtip Za 3500 se sotva koupí kvalitní fullHD kamera, Xiaomi Yi je rozhodě dobrá koupě.Dosah wifi u kamer bych taky najisto počítal max. desítky metrů, i když jsem viděl nějakej "test" SJcam 4000 Wifi na YT kde to jelo 200m, ale to už se mi zdá podezřelý. Navíc v modelu může být dost zdrojů rušení - může to dost zlobit.Jinak kameru do RC letadla nebo quadroptery bych sháně třeba i tady...http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__1662__1...

Ano kup si, podporis predaj (a predajca zaplati do statneho rozpoctu).Ano, kup si a daj si to do vitriny.Si lenivy / liny hladat, bolo to to vcera."Skusky a povolenia uz mas?"http://www.zive.cz/poradna/dron/sc-20-cq-578... http://www.zive.cz/poradna/drony/sc-20-cq-56... A kopec dalsich.

Niekto si mysli, ze moze lietat, pretoze ma vtaka.Ale neni to tak.

Takto FPV opravdu nefunguje. Na FPV se používá zvlášť analogová kamera, které přenáší signál většinou opět přes analogový signál na 5Ghz. Teoreticky se dá použít i výstup z například GoPro, ale zpoždění už je značné. Druhá věc je, že vaše řešení bude mít dosah pár metrů a bude na stejné frekvenci jako máte vysílačku pro ovládání a bude tedy docházet k rušení. Na základní FPV není špatné například http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__63646__... Záleží ovšem na co se to bude montovat...

Dear purchaser managerThis is wendy from SJCAM. As one of TOP brand manufacturer of action cameras , SJCAM enjoy high reputation from all around the world.SJCAM is the third famous brand following Gopro and Sony. Such as in Russia market, SJCAM in 2016 is the second brand, but 2017 it is the top sellers. You can see by GFK report. Now we have resellers /distributors/exclusive distributors worldwide-Such as DNS-SHOP in Russia. SJCAM SJ6 sell very hot now:1 4K screen-very clear2 dual screen design & touch screen3 Panasonic MN34120 of 16MP image sensor4 built-in Gyro anti-shake sensor5 30M waterproof DepthWith our top brand ( you can google our brand or sport cameras) and good after-sale service, Sure you will win. More information see our website www.sjcam.com or facebook. Wendy LeeSales Rep.sjcam.com / sjcamhd.comM: +86-15986773450Skype: sales11@sjcam.comSJCAM Limited Shenzhen Hongfeng Century Technology LTDBuilding C, NO.2 ,Road 1, Shangxue Industrial Area, Bantian Street, Longgang District, Shenzhen, China SCAN FOR V-CARD CONFIDENTIALITY NOTICE:The contents of this email message are intended solely for the addressee(s) and may contain confidential and/or privileged information and may be legally protected from disclosure. If you are not the intended recipient of this message or their agent, or if this message has been addressed to you in error, please immediately alert the sender by reply email and then delete this message If you are not the intended recipient, you are hereby notified that any use, dissemination, copying, or storage of this message is strictly prohibited.