» Poradna » Programy

Akce BSA názor

Jdou po kupcich CD-ROM ve velkoskladech. Jenže...1. Jdu do Žlutých stránek a najdu si firmu.2. Jméno firmy si vyhledám na http://www.justice.cz/cgi-bin/sqw1250.cgi/or/l_... si IČO atakdále...3. založím si ve velkoskladu účet4. odebírám hromadně mnohem levnější CD-ROM a CD-RW na cizí adresu....Co by chudák student neudělal pro levný nákup k vypalování.Ověřeno, funguje Brno, Praha, Olomouc ...Cha chááááááPodnikatelé - třeste se.

Odpovědi na otázku

podle nekterych naznaku to vypada ze databazi uzivatelu maji od volnyho - neoverene

To teda nemají... Všichni co mají kazetu a znám je tak s volnym nemají nic společného (v našich končinách totiž dodnes volny pořádně nejede). Co však mají všichni společné je to, že LEGÁLNĚ pořídili libovolný produkt M$ a především ZAREGISTROVALI. Proč by taky M$ sháněl nějaké cizí databáze když má svojí - né? A že je to akce M$ - k tomu se veřejně přiznali ve Světě Namodro.

Arnošte, jsi tu?

S tim velkoobchodem mi to nejak nesedi, ja jsem v zivote ve velkoobchode nekoupil jedine CD, s tim Volnym by se uz dalo polemizovat...

Dokaze se koupit najednou 50 CD-ROM a mate slusne usetreno. Pak se podelite.Obcanku po nas nikdo nikdy nechtel.Napriklad na takove TEAC vypalovacce se da usetrit 1000 Kc. Misto 6000 asi 5000.

Objevily se na www.zive.cz nazory, ze je to volny. Ale na 100% s nimi jsem nikdy nemela nic. Za to jsem registrovana u IOL, co Vam to rika? No, ano TELECOM....

Databází mají na 99% od Microsoftu.Můj názor? @#%&* &"@#&* )@#%}{ píííííp pííííííp pííííp pííííííííííííp píííííííp pííííp pííííííííííp píííííííp Pardon, napadají mě samé zcela nepublikovatelné výrazy.

Hmm moc pěkné, ono totiž existuje něco jako sklad a když k vám pak příde kontrola a nemáte na skladě padesát mechanika a přitom jste je koupil a neprodal máte pěkněj prů...... doměřej daň napočítal penále a jenom proto, že nějákej ještě slušně vyjádřeno Kretén příde k ještě většímu debilovi co mu to klidně prodá bez obědnávky i když ho v životě neviděl.Ještě , že existují i slušné velkoobchody.A vzkaz pro pana šetřílka TEAC 4 4 32 3200,- Kč pukni závistí.Databázi od Volného nemají, znám spoustu lidí, co mají konto na volném a vlastní firmu a nic jim nepřišlo. Znám jednoho , co má adresy snad na všech fremailech a všechny na firmu a taky nic. Vypalovaček sem koupil vygón a navíc jsou to údaje, které by museli shánět od X firem.Spíš myslím, že použili databázi ekonomických suběktů a údaje o pačtu zaměstnanců a pod. Vhodnou kombinací může taková chorá hlava přijít na co nejlepší cílovou skupinu.Co sem moh, nakoupil sem jako NFR, další věci nabízejí jako výhodné licence ( osobně to hned využívám ) , dá se říct, že pro prodejce nemají tak špatné ceny a podmínky. Stejně kde to jde mám Linux. Ale pro normálního člověka 15 000,- za Office je dost smrtící. Je pravda, že nikdo Vás nenutí si ho kupovat, můžete mít třeba PC suit 602 a dokoupit kontrolu pravopisu, s trochou sebezapření se to dá používat, přecenjen má to něco přes třináct mega, když nic jiného je to alespoň rychlé.Ale o to přece nejde, jde o přiměřené ceny, vykládejte mi něco o duševním vlastnictví, když pro psaní dopisů chtějí za Word skoro osum tisíc.Když se to někomu nelíbí, může si koupit něco jiného ,ale zase polovinu věcí co dostane nepřečte.A pak zrovny když přemýšlíte, jestli tenhle měsíc zaplatíte včas telefon, nebo elektriku, příde vám černej igeliťák, kde vám nějákej vylízanec vyhrožuje, že jestli si hned nepůjdete koupit nějákej soft, kterej vůbec nepotřebujete, nebo ho už dávno máte, tak vám vrazí do baráku pilicie a že ví víc, než si myslíte.......Máte pak chuť si něco kupovat, i kdyby jste o tom před Ukázat celý příspěvek

Závěrem ještě jeden názor na BSA:

A mame to aj na Slovensku. Vcera sme to dostali do firmy. Odosielatel Ceske Budejovice. Moj nazor je ze ten zoznam musi byt od Microsoftu!!

Mrkvosoft a Adobe BSA podporují. A i mnozí další.

Můžete vysvětlit, proč reagujete na deset let starý thread?