» Poradna » Ostatní

Ahoj ráda bych se zeptala jaký Tablet je nejlepší na hraní hry Hearthstone

Ahoj. Občas streamuju hru Hearthstone na www.twitch.tv/gabrielacze když jsem na noťasu, ale rádá bych vyzkoušela hraní Hearthstone i na přenosném tabletu. Máte někdo představu o tom, jaký tablet je na to nejvhodnější? Ptala jsem se lidí co znám, ale bez úspěchu.Dík gábina

Odpovědi na otázku

ta hra nemá nějakou diskuzi uživatelů? Zeptal bych se tam. Jinak obecně: Pokud to nemá android verzi, tak asi potřebuješ Windows tablet a ty na hry moc nejsou... Tam by to pak hodně záleželo na náročnosti hry...

z rolovátka si vyber...https://us.battle.net/support/en/article/hearth... mrkni i na poznámku o Asus transformer padbohužel tam jaksi vůbec nepočítají s tablety s W8.1, pod položkou Windows jsou požadavky na stolní PC... ale když vydržíš do zítra, zkusim ti to otestovat na mém Asus Transformer book (4jádro Atom Z3775 a 2 GB RAM, W8.1)

Pokusím se vydržet :)

tak to tě bohužel zklamu, šel jsem dnes ráno pátrat ale mladá to zrovna včera zabalila pod stromeček...

Tak já se pokusím počkat

Tady v článku máš na výběr. http://www.mobilmania.cz/bleskovky/karetni-hra-hea... . Jinak to jde rozjet i neoficiální cestou na mobilech.

Chci se ještě zeptat... nikdy jsem zatím žádný Tablet neměla, tak nevím, jak tam přesně funguje internet. Musím mít nějak objednaný přípojení k internetu přímo pro ten konkrétní tablet?

Stačí mít doma net přes wifi, nebo si koupit tablet co podporuje klasický simkarty a zřídít si net u něktého z operátorů, tak ho budeš moc používat nejen doma.

nebo se vždy projít někam, kde mají free wifi...

Nebo tak, na to existuje dobrý prográmek wifič.

Doma mam jen kabel

No tak buď koupit router s wifi za 600KČ nebo to streamovat wifi z počítače přes modul.

nu já bych to ale potřebovala, aby to fungovalo, když nejsem doma

Tak existují free wifi, ve školy, v kavárně atd. Nebo si koupit tablet se slotem pro SIM slotem. Tam si zřídíš tarif pro mobilní internet akorát tam je problém s FUP, 4GB za 240KČ od Vodafonu není moc.

Hearthstone ti spusti pomalu kazdy Android tablet od 5000,- vyse.. Levnejsi nema smysl kupovat, budes zklamana.

to jsem myslela no :(