» Poradna » Programy

Adobe Premiere pro CC nebere JPG

Dobrý den už pár měsíců si platím Adobe Premier Pro 2015 CC (Creative cloud). No až do dneška jsem byl spokojen ne že bych spokojen nebyl ale o to tu nejde. Má starší fotky ze staršího počítače všechny jsem je po jedné odblokoval a Adobe Premier pro stále hlásí obecnou chybu proto se obracím na vás protože jste mi mnohokrát pomohly. Za odpovědi a váš čas děkuje Numerios.

Odpovědi na otázku

Co si představit pod tím odblokováním fotek? Zaplacením poplatku za užívání AP vzniká zároveň nárok na helpline Adobe, tam bych směřoval dotaz především.

Jak jsem již zmiňoval tak je mám ze staršího počítače a kůly ochraně dat počítače starého jsem je musel systémově zablokovat aby je systém nesmazal.

Asi jsem momentálně zavostalej...

WTF! Jak sis je systémově zablokoval? Jsou ty fotky vůbec přímo prohlížitelné nějakým prohlížečem obrázků? Nejsou nějak šifrované? A proč by systém měl mazat nějaké obrázky?