» Poradna » Programy

Adobe flasch player

Zdravím, již nevím co mám dělat nejdou mi v prohlížeči Opera ve W 10 spustit hry online některá strem jdou a někde ne přitom filmy také jedou ale hry a novaplus nejde.. Mám novou verzi ADOBE FLASCH PLAYER, a snad k tomu ještě musí být nějaký zásuvný modul pluging, ale to již nevím jak poraďte mi.prosím. děkuji. mejl meryl09@seznam.cz díky

Odpovědi na otázku

Ten je deravej samej vir a uz konci podpora html5 ho nepotrebuje.