» Poradna » Programy

Adobe after effects, pomuze mi nekdo s jednou veci?

Dobrý den, nevím si rady s jednou věcí v adobe after effects byl bych moc rád, kdyby mi někdo ochotný pomohl, ale spatne se to tady píše, tak prosím napište svůj email dolů a já bych vám napsal, nebo mi napište na mail skillex111@gmail.comDěkuji za odezvu :)

Odpovědi na otázku

Asi kradený software.S odezvou počitej leda od Adobe.I smazaný gmail je dohledatelný

proč bych měl mít kradený software? jenom jsem začátečník a nevím si rady s jednou věcí

Hmm, tak proč takové tajnosti. A že prý se to blbě píše. To ti tak žeru

Jen tak mimochodem, je slušnost za osobní konzultaci také osobně zaplatit, pokud požaduješ mailovou komunikaci.PrasatkoPee

V tom případě se omlouvám.Ale opět netuším proč se ptáš zde.Kontaktuj podporu Adobe.Když máš ten legální software.

ak je legalny najlepsie na adobe.

Pochybuju, že by support Adobe fungoval hůře než support třeba Pinnacle - s ohledem na cenu toho jejich softu si to podle mne nemohou dovolit.Kontaktuj tedy jejich podporu, když máš teda ten soft legálně pořízený.

Když ale on support Adobe než vůbec začne poslouchat chce znát klíč od software...

tak jako jasně, u Pinnacle supportu jsem taky zadával nějaké číslo nebo tak... U jiného softu už podpora podle jména a mailu pozná, že to jsem já, majitel licence.

Pinnacle už niekoľko rokov vlastní Corel. Tam je podpora jasná

v době, kdy jsem to využil provozovala CZ podporu firma Exac.