» Poradna » Notebooky

Administratorske heslo

Ahoj potrebuji nutne pomoc. Notebook mi nebere heslo pritom par dni zpet heslo fungivalo . Zapomenout jsem ho nemohla. Jak se dostat na ucet nebo zjistit heslo?

Odpovědi na otázku

vzpomenout si na spravne heslo; zalezi jaky mas system, aby se dalo zjistit heslo

zkontrolovat jméno uživatele (překlepy apod) a heslo (malá/velká písmena, Caps Lock, zapnutý/vypnutý Num Lock a podobně. Po zadání řady chybných hesel se Win bloknou, resp. prodlužuje se doba, kdy lze zadat nové heslo, čímž se předchází slovníkovým útokům. Takže vypnout komp, počkat půl hoďky, zapnout a s nadhledem zadat správně správné heslo a- ejhle, ono to pojede.

Nefunguje. Na pc nikdo nebyl. Nechapu to. Heslo vim jen ja a je na 100% spravne. Mam xp.

HBCD

Jednou se mi stalo neco podobneho, notebook nebral heslo, ktere bylo evidentne spravne. Nakonec jsem zjistil, ze se mi pod jednu klavesu dostal nejaky drobek a ta klavesa nefungovala spravne. Zkus zkontrolovat, ze vsechny klavesy funguji, jak maji.

Tohle je Sandra, která se snaží dostat někomu do PC.Koukej vrátit notebook původnímu vlastníkovi.

Ne. Uz se mi to stalo i na druhem notasu, co mam.

Takže si ukradla až dva.

A teď tu o Červené karkulce.

Tak tohle a takto popsané se určitě nestává. A na dvou strojích zaručeně nikdy.Jsi vysoce nedůvěryhodný.

Notebook vrať, omluv se a už to nedělej.

Nemam komu a za co. Kdybych ho uz ukradla, jak tvrdite, tak to tu asi nebudu resit ne? :D

Hirens Boot CD alebo vytiahnut data cez nejaky live linux a preinstalovat.

Napiš si heslo do Notepadu a pokud bude správné,tak ho zkopíruj a vlož namísto vypisování,budeš mít 100% jistotu,že je správné.

Ty vole a jak to má asi udělat někdo, kdo se do systému nedostane?Co takhle použít občas hlavu!

Pokusit se vyvolat v přihlašovací obrazovce "klávesnici" na obrazovku. Ve vyšších systémech to jde, v XP nevím. A pokud ano, poctivě "naťukat" heslo v ní. Mohlo dojít k přepnutí klávesnice.... hledej v přihlašovací obrazovce puntík pro vypnutí nebo zkus Ctrl+Alt+Delete. Jinak to je docela problém na záchranu dat a přeinstalaci.