» Poradna » Programy

Adéla Cleaner mně připravil o internet

Zdravím přátelé.. pevně doufam, že tu najdu někoho kdo mi pomůže. Tenhle dotaz píšu z tabletu jelikož včera jsem si stáhl na popud rady z internetu jakýsi Adw Cleaner, který mně měl zbavit hrozeb který nesly vymazat. Ovšem spolu s tím mi odmazal i nějaký soubory a já teď nemohu na žádný prohlížeč. Wi-Fi normálně jde, ale prohlížeče ne. Nemáte pár rad, co s tím? Sám svépomocí to asi nespravim, já jenom vím že nemám internet a chci ho zpátky. Prosím, poraďte někdo.

Odpovědi na otázku

Pouzivas nejaky OS?

Windows

3.11 alebo 95?

Adela uz se navecerela.

Mal by stačiť reštart, ak nie, tak bod obnovy. Treba si pozrieť čo Vám ADW chce zmazať z registrov.

To že to zasahuje i do obycejnejch věcí jsem se dověděl až později, říkám že nejsem expert.

No, ADW je dobrý softvér, dokáže znechutiť nejedného hackera, len niekedy mu treba pomôcť, malá znalosť registrov nie je na škodu.

Tak stáhni Adama

Nie je v tom ADW cleaneri moznost vratit zmeny? Ned as vratit bod obnovy>?

To jsem udělal, a stejně k prohlížečům nadále nemůžu. 😣

pletes pojmy a dojmy. Stejne k prohlizecum nemuzu, je totalni spatne vyjadreni se. dej nabidku start, napis cmd a spus prikazovy radek. Zadej do toho cerneho ping seznam.cz co vypise. pak ping 77.75.79.39 co ti vypise. Kukni ve spravci zarizeni na ovladace sitove a bezdratoveho adapteru a napis zda tam nemas vykricnicek zluty. Pripoj ten NTB kablem k hlavnimu privodu internetu. To rady nazacatek. az to napises budem chytrejsi. 1. ten ping zjistime ci nejde net vubec, ci jen spuzba DNS (preklady adres na hostname2. zluty vykricnicek ve spravci znaci spatny driver3. pokud ti po zapojeni kabliku net pojede, je v cudu jen Wifi cast, ale kablova OK.

jo a jeste kdyz budes mit pripojen kabel i wifi najed v tom cmd v tom cernem ipconfig /all a napis sem vypis

A u toho config asi vše funguje jak má, az na tři věciIP routing enabled.. noWins proxy enabled... NoMédia state... Media disconnected

Ten ping.. napsalo to.. ping.seznam.cz is not recognized as an internal oř external Command, operable program or Batch file.V síťových adaptérů žádnej vykřičník není.

Jezis pardon.. jsem to zadal špatně . Packet : sent = 4, receiver = 4, Lost = 0 (0 % loss )Approximate round trip times in millosecond Minimum = 5 ms , maximum 5 ms, average 5 ms.

ping na co na seznam ci na tu IP adresu? a dej cely vypis

Asi když jsem na tabletu tak to budu opisovat ještě zejtra.. co konkrétně potřebuješ vědět.

konkretne presne cely vypis

Možná hloupá otázka, ale co je Adéla Cleaner?

Awd Cleaner.. píšu to na tabletu, T9 z toho udělala Adélu.

Aha, já T9 vypnul po jednom dni používání ...

Řekl bych, že nejlepší asi bude udělat reset Win10 do továrního nastavení, příjdete tím ale o data, krom těch co jsou na SD kartě. Vzhledem k tomu, že Win budou asi dobře nakoplé, bych to bral jako nejlepší řešení.

V tomto vláknu se špatně radilo, proto sem: http://www.zive.cz/poradna/jde-wifi-nejde-pr... Že má notebook, to mi nějak ušlo.