» Poradna » Notebooky

Acer v15 s GTX 960m

Nemate prosim nekdo informaci, kdy bude CR k dostani acer v15 v novejsi variante s gk 960m? Nejde ani tak o tu gk, ale o wifi, ktere uz by melo byt bezproblemove. Zatim je vsude jen varianta 17", pritom na nemeckych webech se uz prodavaji zajimave (i5) varianty v 15" uz skoro mesic. A tady jak kdyby se cekalo, nez vyprodaji ty nefunkcni revize (mel jsem doma ale musel vratit).

Odpovědi na otázku

Mel jsem acer vice nez 5 let a byl jsem spokojeny, kvalita u aceru nejak vyrazne poklesla? Ze zahranici ntb nechci, chci mit moznost ho jednoduse vratit, ceskou klavesnici a navic ho koupim bez dph. v15 byl ok, az na wifi. jen me prekvapuje, jak dlouho to trva, nez se to dostane k nam.

nikdo nic? máte někdo alespoň zkušenost s tím, kdy se obecně objevují u tuzemských prodejců nové notebook? ideálně u zmiňovaného Aceru?

Už je v17 s novou konfigurací, takže patnáctka vyjde velmi brzo, počkej si Pravděpodobně si ale oproti minulu připlatíš.