Acer Travelmate - jaký koupit HDD ?

Ahoj,mám notebook Acer Travelmate 3740Z a podělal se mi HDD.Potřebuju koupit nový, poradíte jaký?Kapacitu velkou nepotřebuji, stačí i 250 GB, ani nějakou závratnou rychlost, ntb používám jen na práci + net + filmy…Spíš mi jde o parametry a o značku, jak vůbec zjistím, který hdd mi tam bude „pasovat“Moc díky!

Odpovědi na otázku

hocjaky notbukovy 2,5 vyška do 10mmza mna WD black (gren- je eko šmejd -časom sa rozpadne sam)