» Poradna » Notebooky

Acer Spin 1 ke studiu

Zdravím, potřeboval bych poradit, jestli je tento notebook vhodný ke studiu na VŠ. https://www.alza.cz/acer-spin-1-touchPředem děkuji.

Odpovědi na otázku

Je to stroj na videa, kancl a web. Výkon CPU podle mne nebude to právě při vice otevřených zalozkach v prohlížeči. Na pořádnou práci bude potřeba externí monitor. Rozlišení je přehnané az nevhodné, lip by sedlo 1440x900, 1600x900, ale to snad ani dnes nedělá.Pocitem ze to není vhodné na věci co požadují výkon CPU, případně očekáván aspoň trochu slušnou grafiku, záleží co budeš studovat.

Dotykové displeje jsou lesklé a na školu nevhodné - pořád máš nějaké odlesky, blbě vidíš na to, co je na monitoru. Radši něco matného. Grafika Intel je fajn, 4GB na základní práci stačí.Spíš jde o to, co na tom notesu na té škole hodláš dělat.

Chci jej hlavně k psaní poznámek, popřípadě hledání informací na webu a ke čtení učebnic a učení se z materiálů.

v tom případě doufám, že umíš plynule psát všema 10ti, protože jinak to nebudeš stíhat ty poznámky.Na to čtení bude ten matný displej taky mnohem lepší.

Nebylo by lepší si litr připlatit? https://www.heureka.cz/exit/datart-cz/2467148561/

zas lesklý displej jestli je to na takhle základní věci, tak proč nevzít něco obyč?Lenovo E31-80, černá 80MX00LRCK10 490 Kč 2jádrový procesor Intel Pentium 4405U (2.1GHz, HyperThreading); 4GB RAM DDR3; 13.3" HD matný displej (1366x768 bodů); grafika Intel HD Graphics; 500GB SSHD; bez mechaniky; Wi-Fi ac, Bluetooth, LAN, 2x USB 3.1 Gen 1, VGA, HDMI, HD kamera, čtečka karet, čtečka otisků prstů; operační systém Windows 10 Home.https://www.czc.cz/lenovo-e31-80-cerna/18636... nebo rovnou chromebook?

Chci ale konvertibilní notebook, hlavně kvůli čtení na výšku.

Jo, to pro cteni dokumentu vubec neni spatna vec. Taky to obcas pouzivam.

Jakkoli to rozliseni, respektive dotykovy LESKLY display budi rozpaky, tak z ostatnich hledisek je tohle zarizeni VELMI vhodne.Vykon je NAPROSTO dostatecny (v tomto bode durazne nesouhlasim s prispevkem vyse), naopak vydrz na baterku je velmi atraktivni, pro dany ucel nezbytna.