» Poradna » Notebooky

Acer Aspire V3-571G

Zdravíčko, potřebuji pomoct od nějakého rozumného člověka, který mě slušně a s ochotou uvede do obrazu. Nejsem bůh ví jaký odborník a proto se obracím právě sem. Chci si koupit notebook, který bude znatelně lépe zvládat hraní her než můj dosavadní notebook (lenovo G770 s i5). Zajímám se o notebook Acer Aspire V3-571G, ale jsem na pochybách co se týče kvality, kvůli tomu, že je značky acer. Ale nadruhou stranu se mi líbí proc. i7 a graf. karta+ displej. Budu velice rád, když mi tu sdělíte názory, co si o tomto notebooku myslíte a popřípadně dáte alternativu kolem 17 000-19 000,- Kč.Kdyby někdo chtěl popis atd. zde stránky odkud chci kupovat.http://www.alza.cz/acer-aspire-v3-571g-sedy-...

Odpovědi na otázku

Notebook vlastním a jsem maximálně spokojen.https://www.youtube.com/watch

kombinace téhle grafiky a fHD je vše, jen ne na hry... Zapomeň na to, že si na tom zahraješ nějaké novinky...

Přesně tak, u grafiky je podstatná číslice 30 = hodně slabá.http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Ben... - zde ve srovnání je k nalezení na 132. pozici, http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-730M.84... - podrobnější popis.

teď mám grafiku AMD Radeon HD 6650M, tak by si polepšil ne snad?

koukni na ten notebookcheck... tam najdes obě a porovnej si to...

Kromě prostého indexu výkonu nová/stará grafika si také uvědom, kolik pixelů ti vykresluje stará v HD a kolik bude vykreslovat nová ve FullHD.

chlape zobud sa a never kecom !ak bude trebars HP vs ACER stymi istimi bachormi tak berem acer (životnost)bodaj by mali taku životnost aj ine značky , samozrejme v zrovnatelnej skupine

tak, tak.. v týhle cenový to je úplně jedno, co to má napsáno na krytu... všechno stejný...

akorát je někde chyba ve W-8, které nepravidelně, ale záludně odstraňují některé vlastní nainstalované programy http://www.zive.cz/poradna/automaticke-konfi... nejedná se o obnovení, ani o aktualizace, ale o samovolnou činnost ... jinak OK

To je nova vychytavka, ktera byla zavedena pocinaje Win8. MS sice deklaroval, ze toto bude praktikovat zpocatku jen na mobilnich zarizenich, ale jak vidno, nestiti se toho ani na PC. Jde o to, ze pokud MS dospeje k nazoru, ze nejaky software predstavuje nejake riziko (pod tim si lze predstavit cokoliv), automaticky jej odstrani ze systemu v ramci aktualizaci . Hezke, ze? Jen houst a vetsi kapky.

Navrhne mi někdo alternativu kolem této ceny na notebook, který nějakou tu hru utáhne..?

chci notebook od 17-19 000,- Kč, aby byl schopnej utáhnou nějak slušně hry. Nejsem odborník v této věci. Proto nevím jestli stačí i5 nebo musím i7 a už vůbec nevím, jakou grafiku.

Je to nutne? Nehces si za ty penize koupit poradny pocitac s luxusnim 27" palcovym monitorem, ergonomickou klavesnici a myskou? Tebe opravdu laka pracovat a hrat hry na nejakem pidi displeji? Koupili byste si nekdo 15" LCD k PC. Asi ne.

Rád bych si pořídil normálni PC, ale. Doma jsem jen o víkendu nebo o zkouškovém a na koleji nemám mít kde PC. Potřebuji něco, co převezu jednoduše, kouknu v buse na film a když chci, tak si zapařím nějakou tu gamesu. Proto sháním cennově dostupný, ale aspoň trochu výkonný noťas.