» Poradna » Mobily

8" tablet do 3.000,- Kč

Ahoj,shaním 7,85 či 8" tablet pro syna, na hraní her, sledování videí atd. Přivítal bych slušnou výdrž baterie, audio výstup. Nějaké jsem zkoukl ,ale nevím, rád si nechám poradit. ¨Všem podnětným připomínkám předem děkuji.(prosím nepište že do 3000 neseženu, to raději nepište nic, díky)

Odpovědi na otázku

Tablet jiste sezenes. V teto cenove kategorii je docela velka konkurence. Dulezite je aby mel tablet minimalne 2 jadrovy procesor a minimalne 1 GB ram. Pak uz si muzes vybirat. Lepsi je vzit novejsi android (minimalne 4.2 a novejsi) a take se hodi IPS display pro vernejsi barvicky a lepsi pozorovaci uhly. Pokud jdes po hrach, tak bych se mozna vyhnul tabletum s intel atomem, nebot na nem nejede (alespon drive nejel) Unity framework, na kterem bezi nektere hry.

moc dekuju za rady

http://www.alza.cz/asus-memo-pad-7-me176cx-1... má to atom, z hlediska výkonu v týhle cenový to bude bezkonkurenční... S komptibilitou aplikací nevím, nikde v žádný recenzi se o problémech nepíše, stejně tak v rezencích na Heurece nebo Alze nic není...

Ono těch 3000 je celkem šibeniční, a na "hraní her", to je ještě horší, bohužel opravdové herní tablety začínají na jiné cenové relaci, ale snažil jsem se dát něco do kupy, a možná by šlo http://www.alza.cz/lenovo-ideatab-a8-50-midn... (PS. dopřej mu těch 500 navíc :D...)

super tip, moc diky, zatim to asi vypada na viteze, pokud neobjevim jeste neco lepsiho. peto asi priplatim, myslim, ze to stoji za to. kazdopadne dekuju za tip.

ted koukam, to nema slot na kartu? to by mozna mohl byt problemek ....

Dle recenzi ma SD slot.

nekde se nezminuji, ale uz jsem nasel recenzi kde pisou ano, takze super, 500 priplatim a pujdu do nej, dekuju moc.

Zjisti si taky kromě celkové velikosti úložiště i to, jaká část z toho je "interní" - spousta aplikací a her se nadrbe do interního, nejde instalovat ani přesunout do té větší "externí" části a pak se budeš divit proč už se tam žádné hry nevejdou když máš ještě x GB volného místa (naprosto de*ilní vlastnost androidu). Pokud je "interní" storage menší než 4 GB tak už bych to dnes nekoupil.

co nějaký Nexus z druhé ruky? Pokud nevadí absence paměťové karty...