» Poradna » O Živě.cz

64bit

Zravím, mám operační system 64 bit, ale cokoliv spustim, tak mi to ve spravci uloh u všeho píše že je to spuštěný na 32bit??Nevím co s tím:(

Odpovědi na otázku

Zozen si 64bit verzie tych programov. Alebo lepsie popis co mas a co spustas.

Je celá řada programů která je doposud pouze ve 32Bitové verzi, je potřeba se u všech programů pídit zda není k dispozici i 64Bitová verze. To je asi vše.

Stahoval jsem ovladace 64bit verzi, a porad mi to pise 32..to mi pise u vseho, hraju war thundera, ten mam taky spustenej ve 32bit verzi, nechapu proc...a jsem amater, musis na me pomalu..

Jestli to funguje, tak to neřeš.

No jde o to , ze se mi to trosku seka, uz se mi to stalo minule ze jsem mel stazenej 32 bit ovladac a taky se to sekala, stahnul jsem 64 bit ovladac a pak jelo vsechno ok, ale ted jsem menil gr kartu, a mam ten samej problem, s tim ze se mi tam nechce nacist 64bit

A vadí ti to z nějakého důvodu?Pokud program není v 64bit verzi, tak běží v emulaci na 32bit...

nechces se mi na to podivat pres team wiewr?:D

pokud ti to nehlásí žádné chyby a normálně to běží, tak proč koumáš nad Správcem úloh? Spousta softu je prostě jen 32bit, takže máš stejně smůlu.

Asi mu nestačí 2GB/app obmedzenie