» Poradna » Web a internet

4k video

Proč se mi nahraje video z telefonu na youtube ve full HD 60fps když v telefonu mám nastavené nahrávání ve 4k rozlišení?

Odpovědi na otázku

To bys musel trochu víc přitlačit na pilu, aby ti Youtube ukládal videa ve 4k. ☺

právě, že na youtube jsem dal pár videí, které se nahrály ve 4k a teď najednou se ve 4k nenahrají.

třeba to Google bezplatným účtům zaříznul (a ani bych se nedivil).

Možná to jen chvíli trvá a stačí počkat. Youtube totiž musí vytvořit další videa pro všechny ostatní rozlišení ☺

ty videa už tam mám dýl jak týden a nepřevedlo to do 4k

Video si přeneste do počítače a podívejte se ve vlastnostech souboru na rozlišení a bude jasno. Upload videa na youtube v 4k normálně funguje jako vždy. Vzhledem k tomu, že vám to hlásí 60fps tak asi těžko nahráváte video v 4k a 60fps a bude to tedy natočené v 1080 60fps...

vlastnosti videa píšou 3840x2160 a 29 snímků za sekundu

To je zvláštní. Zkoušel jste nahrát video přímo z PC?

Jo,tak tohle by me taky zajimalo,ale zajimavy je,ze mych 8videi je ted konecne po par dnech a asi 16hodinach konecne oznaceny jako 4k,ale pouze u me na Samsung 49Q7F pres youtube aplikaci,ale na xboxu one x,na kterem sem videa nahral se zobrazi pouze ve full hd maximalne.nevim v cem je problem,ale pravdepodobne nejaky cas trva nez to youtube vstreba a specialne pokud nahraju video,co ma delku pres dve hodiny a velikost pouhych 25Gb.nahrani me trva necelou hodinu,ale pak zpracovavani trva 2hodiny 45 minut.takze ode me rada:chce to trpelivost a stale kontrolovat na vsech moznych platformach.u me TV,xbox one x,prohlizec v telefonu atd.