» Poradna » Mobily

3D TV Phillips 40PFL4508H - přestala přehrávat 3D, HD a Blue Ray

Dobrý den...Koupil jsem asi před 6. měsíci 3D TV Phillips 40PFL4508H/12Jelikož nemám momentálně 3D přehrávač, mám filmy na ext. disku. Všechy filmy, i 3D se do nedávna bez problémů přehrávaly jen připojením ext. HDD přes usb do TV, najednou ale se začalo dít to, že všechny tyto "složitější" filmy se po chvilce přehrávání začnou kousat a přeruší se. Týká se to jen filmů od HD výše. Zkoušel jsem ext. HDD v jiné televizi, ta mi přehraje tyto filmy v HD, nebo Blue Ray bez problému.V čem může být problém? Je možné, aby se televize tak brzy pokazila? Děkuji předem za každou odpověď...

Odpovědi na otázku

To víš, je to OEM výrobek, s původním Philipsem to má společnou jen tu cedulku. Frkaj to jak ponožky (nedávno jsem měl v nové už rovnou díru).Zkus tu televizi resetovat do továrního nastavení. Nic jiného mi nenapadá.

A co na to Phillips a jeho webové stránky. Nedíval ses, proč taky.

Díval, i jsem jim psal na podporu. Bez reakce.

Předpokládám, žes tam psal čeesky.....

Ano, psal jsem jim česky. Vzhledem k tomu, že se pohybuji na stránkách Phillips CZ, kde se s nimi dá komunikovat i voláním na ČESKOU pevnou linku, hovořila se mnou ČESKÁ operátorka, a potvrzení o přijetí mého mailu mi přišlo v ČEŠTINĚ v tom nevidím zásadní problém... Nicméně mne zaráží, že v poradně kde jsem se s pokorou požádal o pomoc při řešení mého problému se najde někdo, kdo místo problému začne řešit mne...

To, že to hraje jinde, neznamená že je disk v pořádku. ☺

Dobrý den,zkusil jste připojit k televizi jiný externí HDD? Tím by šlo vyloučit, že je chyba v HDD a mohli bychom vyzkoušet další řešení.ZdravíVáš tým Philips

Dobrý den, ten samý HDD přehrává v jiné Televizi bez problémů...

Opravdu je tedy možné, že HDD, je nějak poškozený, jedné televizi to vadí a druhé ne ?

Externí HDD má vlastní napájecí adaptér, nebo je napájen přes USB?Jak to přehraje film z "flešky"?

Zkoušel jsi jiný vstup USB u televize ?? Taky to bývá hodně ovlivněno kvalitou kabelu (konektorů) USB. Stačí nepatrný přechodový odpor a rychlost přenosu jde do háje.

Měl jsem podobný problem, když byl disk zaplněn jen zčásti přehrávání probíhalo v pohodě, postupem času když se disk zaplnil načítání se prodlužovalo a pak při přehrávání 3Dfilmu který měl asi 16 gb se to už kousalo, stačilo připojit k disku externí zdroj.