» Poradna » Mobily

3D filmy a brýle na pc

Dobrý den, mám dotaz zda jde přes níže uvedené brýle sledovat 3d filmy v počítači na 3d monitoru. Předem děkuji https://www.alza.cz/technisat-3d-bryle-2ks-d5...

Odpovědi na otázku

Já bych si počkal co ti odpoví odborníci z Alzy (já být tebou dal bych jim aspoň 24 hodin)

Odkaz na brýle....a monitor je jaký? Jinak 3D filmy jdou sledovat na TV s 3D...tj. lze TV používat jako monitor, přitom spojení s PC pomocí HDMI... Jo ty se zajímáš o pasivní 3D? Tak to jsem out....já mám aktivní jak na TV tak i na monitoru.

záleží na tom jaký máš ten monitor..technologie pro 3d jsou různé....

Monitor mám BenQ XL2411Z. Má nvidia 3d vision ale nato nemám dost silný počítač.

3D vision mám taky a je to super...stará Mafie 2 je bomba. Monitor co podporuje aktivní 3D chceš degradovat pasivní technologií? Nemáš silné PC na hry, ale film zase tolik výkonu nepotřebuje. No...abych nemystifikoval...na 3D vision se mi film přehrávat nezdařilo. Tak jsem je šoupnul na klíčenku a přehrál v TV.

Televize musí být taky se 3D + přehrávač se 3D? Nebo stačí kvalitnější brýle okolo 2 tisíc? 3d televize je minimálně 10tisíc co sem se díval.

No přehrávač ve 3D nemám...ani bez 3D. Píšu, že filmy přehrávám z klíčenky... a starší TV ťamťung...to ve 3D z té USB3 klíčenky v pohodě přehraje.

Brýle a monitor jsou postavené na rozdílné 3D technologii, nepůjde ti to.

A stačilo by koupit jiné brýle? Nepotřebuji k tomu monitoru silné pc pro nvidia vision? stačí když mám 3d filmy v pc?

Rozchod si to pro hry s Nvidia brylemi. To je obcas celkem pekne."3D" filmy vubec nestoji za tu namahu. Az na nekolik malo je v nich 3D naprosto zprasene, casto pouze delane konverzi v postprodukci (cili vubec nejsou ve 3D natocene!) a jen to vyrabi chaos v obraze, jak tam ruzne plavou jednotlive poslepovane roviny.Pripadne druhy pripad, kdy je 3D absolutne zbytecne a temer nerozpoznatelne.