» Poradna » Notebooky

2 externi monitory na ntb

Mam notebook a k nemu pripojeny monitori pres VGA kabel a rozsirenou plochu.na notebooku je jeste vystup HDMI.chtel bych pripojit jeste jeden monitor, pujde to kdyz si koupim HDMI monitor ze bych to propojil pres ten vystup? nebo ntb zvladne jen jeden monitor? takhle bych mohl mit 3 obrazovky (2monitory + displej ntbk).Nevim ale jestli to jde takto jednoduse, mate s tim nekdo zkusenosti? nerad bych kupoval neco zbytecne. diky moc za radu

Odpovědi na otázku

Jaký NB, grafika. Co návod a možnosti?Běžně se to řeší ext. kartou:MATROX DualHead2Go Digital SEhttp://www.alza.cz/matrox-dualhead2go-digita...

Pomatenci si kupují kartičky jako do sbírky jako kartičky hokejistů. Máš taky kartu na USB elektrickou plotnu nebo rychlovarnou konvici přes pcie express?NTB s VGA a HDMI by měl umět 2 monitory obsloužit. Jistota je ale napsat co je to zač.