144 hz a 60 hz nefungují spolu

Zdravím. Mám problém že když hraju nějakou hru tak vždy když mám na hlavním 144 hz a na druhém 60 hz a na druhém monitoru se něco pohybuje. At´už je to cokoliv [Video, Blikající ikonka na liště] Tak se najednou na hlavním monitoru změní frekvence a seká se to a mám 60 hz. Jak video vypnu tak to jede vše jak má. Nevíte jak se to může opravit. Dík

Odpovědi na otázku

A ty si myslíš, že grafická karta je schopná posielať naraz dve obnovovacie frekvencie? Má možno dva video výstupy, ale karta je len jedna a môže naraz posielať len jednu obnovovaciu frekvenciu.... a prispôsobí sa tomu pomalšiemu monitoru.

Kofotina. Každý výstup má vlastnú obnovovaciu frekvenciu, pokiaľ nie je výstup zdieľaný.

Pokiaľ hrá hry a používa obé monitory na hry 144 a 60 Hz naraz, tak stačí, ak spustí hru v Windowed Borderless, ak taký hra má, inak Window.