» Poradna » Ostatní

% baterie

Ahoj u samsungu galaxy ace 2 nejde nikde nastavit abych vedle baterky měla i procenta baterie?Díky

Odpovědi na otázku

a načo ti to je ked tie korejske šmejdi treba nabijat aj 2x denne

No je zajímavé že když nehraju hry a moc ani nevolám stačí jednou za dva dny a když jsem na něm non-stop tak ráno vytáhnu z nábíječky a dávám ho tam až zase večer Každopádně je pro mě lepší když tam budu mít ty %

Předpokládám že máš Android 4.1 - pokud vím tak to jde až od 4.2

Mám Android 4.1.1 a jde to :)

mam 4.2 a jde to, dcera má 4.1 a nejde to.....

já myslím že to je položce nastavení "displej"

Spíš v položce baterie

správca úôoh to ukazuje. To by Ti nevyhovovalo?

Nahrej si tam nějakou lepší ROM třeba cyanogenmod 10.2...:-p Ten ofic 4.1.2 nebo co to vydali za verzi , byla stršná sra.ka...