reklama

Save2pc: Videa z internetu rovnou do počítače

Zalíbilo se vám nějaké video na YouTube a dalších serverech natolik, že si jej chcete stáhnout do počítače? Se save2pc žádný problém.

Save2pc, které bylo dříve známé pod jménem YouTube Downloader, ušlo ve svém vývoji již pořádný kus cesty. Pokud hledáte malého, jednoduchého a rychlého pomocníka pro stahování videí z YouTube, který je navíc zdarma, save2pc light se stane vašim věrným druhem. Hledáte-li sofistikovaný software pro náročné stahování z mnoha serverů, ukládání v nejrůznějších formátech a nevadí-li vám pustit nějakou tu korunu, pak i pro vás má save2pc svou nabídku, tentokráte ve verzi Pro.

Malý, jednoduchý, ale zadarmo

Protože cena programu bývá velice často to, na co se potencionální uživatel dívá jako první, představíme si nejdříve save2pc ve verzi light. Celý program tvoří pouhé jedno okno, které ale poskytuje všechna základní nastavení a ovládací prvky. Zvolíte cílový adresář, formát, do kterého se má video uložit, a vložíte odkaz, který naleznete na YouTube hned u chtěného videoklipu.

Klepněte pro větší obrázek 
Stačí vyhledat video a zkopírovat odkaz.

Přestože vám základní okno dává na výběr z mnoha formátu, do kterého lze video uložit, nabízí možnost stahovat klipy ve vysoké či HD kvalitě a propaguje možnost stahovat z několika různých serverů, ve verzi light jste o všechny tyto věci ochuzeni. Spokojit se musíte pouze serverem YouTube, formáty .avi, .mpeg a .flv a standardní nižší kvalitou videí. Nicméně i toto je za daný peníz dostačující.

Klepněte pro větší obrázek 
Základní okno save2pc light.

Trpělivost růže přináší

Se všemi výše zmíněnými omezeními se uživatel hravě spokojí. Co ale trochu kazí dojem z neplacené verze je absence možnosti stahovat více videí naráz. Save2pc v závislosti na často přetížených serverech a probíhající konverzi videa do zvoleného formátu není žádný rychlík a delší video se stahuje a zpracovává často velice nepříjemnou dobu. Dlouhé čekání na dokončení stahování, abyste mohli stahovat něco dalšího, zrovna neoceníte. Utěší jen fakt, že po zahájení stahování se už o nic nemusíte starat a program vše udělá automaticky.

Klepněte pro větší obrázek 
Už to frčí jak na ruském kolotoči.

Stáhnuté video pak lze v závislosti na zvoleném formátu přehrát v jakémkoli klasickém přehrávači. V light verzi jste sice ochuzeni o ukládání do videoformátů, které podporují přenosná zařízení, či o uložení pouze zvukové stopy atd., nicméně i pro méně zkušeného uživatele není problém videa převést do požadovaného formátu jakýmkoli jiným freewarovým konvertorem.

Klepněte pro větší obrázek 
A video už je v počítači.

Výhody verze Pro

Mezi hlavní taháky verze Pro, za kterou zaplatíte 34 dolarů, je především možnost stahovat i z jiných serverů, než je YouTube. Kromě nabídky standardních Google či Myspace videí se save2pc snaží nalákat uživatele na možnost stahování z mnoha pornografických serverů. A aby se sbírka filmů rozšiřovala co nejrychleji, získáte za své peníze možnost stahovat více klipů najednou.

Klepněte pro větší obrázek 
Pro profíky verze Pro.

Nejste samozřejmě ochuzeni ani o možnost získávat videa ve vysoké kvalitě a především pak save2pc Pro nabízí širokou paletu formátů, do nichž lze stažené klipy ukládat. Bez dalších komplikací tak máte videa pro svůj iPod či mobilní telefon. Verze pro nabízí ještě pár drobností navíc, ale ty již nehrají při rozhodování o zaplacení licence žádnou velkou roli. Spokojíte se bezplatnou light, nebo vaše náročné požadavky uspokojí placená Pro?

stáhnout program save2pc Pro 4.17.1327 Licence: shareware, 3,1 MB
Autor: FDRLab
Web programu: www.save2pc.com


Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Software, Download, GigaMania, Light, Downloader

4 komentáře

Nejnovější komentáře

  • HiroSK 21. 3. 2009 12:21:08
    Tak tak, pripadne http://www.nirsoft.net/utils/web_video_capture.html...
  • xmag 20. 3. 2009 8:23:11
    jo, přesně to je napsané v tom článku ;-) ale hezky jsi to shrnul.
  • dnv 20. 3. 2009 6:49:31
    free verzia programu je prakticky nepoužitelná,nielenže "nevie" sťahovať...
reklama
Určitě si přečtěte

Microsoft: Zbavte se už konečně zastaralých a děravých Windows 7

Microsoft: Zbavte se už konečně zastaralých a děravých Windows 7

** Microsoft pomalu začíná kritizovat svůj nejpopulárnější OS ** Chce konečně dostat podniky na Desítky ** Bezpečnostní podpora Sedmiček vydrží ještě necelé tři roky

17.  1.  2017 | Jakub Čížek | 408

Vyzkoušeli jsme FM štěnici: Když si vtipálci hrají na pirátské rozhlasové vysílání

Vyzkoušeli jsme FM štěnici: Když si vtipálci hrají na pirátské rozhlasové vysílání

** Dnes žádnou elektroniku programovat nebudeme ** Štěnice totiž funguje sama o sobě ** Stačí připojit baterii a naladit frekvenci

Včera | Jakub Čížek | 23

8 produktů, o kterých byste neřekli, že nesou značku Apple

8 produktů, o kterých byste neřekli, že nesou značku Apple

** Věděli jste, že Apple vyvinul celkem 45 modelů tiskáren? ** ** Monitor na výšku, plotter nebo herní konzole - to vše měl Apple ve své nabídce ** Většinu z těchto produktů pohřbil Steve Jobs

19.  1.  2017 | Stanislav Janů | 43

Umělá inteligence dokáže ze snímků srdce předpovědět, kdy zemřete

Umělá inteligence dokáže ze snímků srdce předpovědět, kdy zemřete

** Strojové učení lze skvěle použít pro vylepšení modelů pro předpověď srdečních komplikací ** Nová technologie umožňuje přesněji určit rizikové pacienty ** Dřívější diagnostika může díky včasně léčbě do budoucna zachránit životy

21.  1.  2017 | Karel Javůrek | 7

Takto si špičkoví grafici představují nový Facebook. S čistým vzhledem a bez reklam

Takto si špičkoví grafici představují nový Facebook. S čistým vzhledem a bez reklam

** Design Facebooku se delší dobu nemění a pro mnohé je nudným ** Grafici zkouší navrhovat nové koncepty toho, jak by mohla síť vypadat ** Hlasujte pro nejzdařilejší návrh

Včera | Stanislav Janů | 60


Aktuální číslo časopisu Computer

99 nejlepších programů pro váš počítač

Zvykejte si na umělou inteligenci

Velké testy PC zdrojů a gamepadů

Alternativní zdroje energie

reklama
reklama