Podzimní barvy Xeroxu

Společnost Xerox v Praze prezentovala dvě nové síťové digitální kopírky.
Podzimní barvy Xeroxu
Společnost Xerox v Praze prezentovala dvě nové síťové digitální kopírky — Document Centre 340ST a Document Centre 332ST. Tyto kopírky jsou vícefunkčními produkty, protože nabízejí tisk (i oboustranný), kopírování, faxování a skenování (do PDF a TIFF) v jednom přístroji, a byly vyvinuty pro kanceláře propojené na síti.

Model Document Centre 340ST umožňuje tisknout a kopírovat 40 obrazů formátu A4 za minutu, model DC 332ST pak rychlostí 32 stran za minutu, a to v rozlišení až 600x600 dpi; stejně rychlé je i skenování a faxování, které má nastavitelné rozlišení od 400x400 do 200x100 dpi.

Stejně tak nové jsou digitální barevné kopírky/tiskárny DocuColor 12 a DocuColor 4. Multifunkční produkt DocuColor 12 tiskne rychlostí 12 barevných stránek s rozlišením 600x600x8 bitů (i oboustranně) nebo 50 stran za minutu černobíle. DocuColor 4 pak tiskne rychlostí 4 barevné stránky za minutu nebo 16 stran černobíle s rozlišením 600 dpi.

Firma Xerox rovněž ohlásila dealerskou spolupráci při dodávkách systémů pro digitální tisk, kopírování a skenování, a sice s firmami 3NET Teplice, Nyvel Brno, A.T.N. Czech Praha a dohody s dalšími partnery jsou v jednání. V oblasti barevného tisku Xerox již dlouhodobě spolupracuje s firmami PosAm, s European Peripherals, Grafie, a dále jedná o zahájení spolupráce s firmami Trilabit, SIR Computers a dalšími. Na úrovni společných projektů Xerox spolupracuje s firmami COMA (digitální archívy), Printsoft (dynamický objemový tisk), Exprit (převod dokumentů do digitální formy), XERTEC (dokončovací operace), Technodat (systémy pro správu dokumentů) a ještě s dalšími firmami.

Témata článku: Barvy, Kopírky, Mine, Coma, Como

Určitě si přečtěte

Nové úlovky kamer Googlu: Šmírovačka na Street View nepřestává bavit

Nové úlovky kamer Googlu: Šmírovačka na Street View nepřestává bavit

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

19.  5.  2017 | redakce | 38

To tu ještě nebylo. Specialisté ukázali, že zavirované mohou být i titulky SRT

To tu ještě nebylo. Specialisté ukázali, že zavirované mohou být i titulky SRT

** Stáhnete si film a titulky třeba z OpenSubtitles.org ** A osud vás za ten warez záhy potrestá ** Specialisté totiž ukázali, že i v titulcích může být schovaný virus

Včera | Jakub Čížek | 55

WannaCry se neměl vůbec rozšířit. Stačilo, abychom používali Windows Update

WannaCry se neměl vůbec rozšířit. Stačilo, abychom používali Windows Update

** WannaCry se masivně rozšířil kvůli zranitelnosti ve Windows ** Ta mu umožnila, aby se pokusil sám napadnout další počítače ** Jenže ta chyba už je dva měsíce opravená!

22.  5.  2017 | Jakub Čížek | 94

Nastal čas znovu vynalézt klávesnici. Anebo vám ta současná opravdu vyhovuje?

Nastal čas znovu vynalézt klávesnici. Anebo vám ta současná opravdu vyhovuje?

**Měli bychom provést revoluci klávesnice? ** Anebo je její dnes už hodně zastaralý koncept prostě nejlepší? ** Budeme na klávesnici odkázaní už navždy?

20.  5.  2017 | Jakub Čížek | 59


Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky