reklama

Nejlepší weby pro stahování filmů a seriálů

V českých podmínkách nejsou oficiální možnosti, jak se dostat ke všem filmovým a seriálovým novinkám, proto jsou zde webová úložiště se zásobami filmového obsahu velmi oblíbená.

Na diskusním fóru Živě.cz jsme dali požadavek, zda by nám čtenáři doporučili ty nejlepší weby pro stahování filmů a seriálů. V českém prostředí je velice populární server Uložto.cz, který je svou přívětivostí a kvalitním vyhledáváním dostupný i méně zkušeným uživatelům. Jeho popularita na fóru tak nebyla překvapením.

Jeho konkurence v podobě jiných serverů byla ovšem také velice silná. Jaké webové stránky a servery jsou ty nejlepší pro stahování filmů a seriálů, k nimž se v českých podmínkách nelze v potřebném čase či kvalitě dostat?

Uložto.cz

Uložto.cz patří v současnosti mezi nejpopulárnější úložiště v českém prostředí, z nějž je možné stahovat filmy, seriály, hudbu a další data. Samozřejmě slouží i k ukládání soukromých fotek, dokumentů a dalších věcí. Díky češtině, snadnému ovládání a možnosti stahovat s omezenou rychlostí jeden soubor zcela zdarma se Uložto.cz rozšířil do řady českých domácností.

Klepněte pro větší obrázek

Komu by připadalo, že omezení jsou příliš tvrdá, může si předplatit kredit na objem stažitelných dat a maximální rychlost. Existuje přitom mnoho různě velkých balíčků, které se od sebe liší cenou i slíbeným objemem. Ty menší se dají dokonce uhradit pomocí SMS. Nejvíce se dá koupit za 1 000 Kč, a to objem 340 GB, a nejméně za 10 Kč pouhých 150 MB.

I přesto, že je server kontrolovaný a filmové novinky z něj bývají často rychle mazány, získal si podporu čtenářů Hrdlodus, Tydyt007 či peta809. Uložto.cz nabízí i takové užitečné funkce typu hlasování pro jednotlivé soubory, kdy chybná videa bývají ostatními uživateli označena, a propojení filmového souboru a souboru titulkového.

Mohlo by vás také zajímat:

HellSpy.cz

Velice dynamický a pokročilý server HellSpy často poskytuje i ty filmy a v takové kvalitě, které nejsou na Uložto.cz k dispozici. Aspoň takto se o tomto webu vyjadřovali čtenáři na fóru. Výběr dobrý, vyhledávání kvalitní, jen je třeba za stahování platit. Ceny nejsou nikterak vysoké, nabíjet kredit lze i pomocí SMS.

Klepněte pro větší obrázek

Jak píše čtenář s přezdívkou HopXXII, HellSpy nabízí mnoho filmů v dobré kvalitě, u nichž nabízí často detailní informace o tomto nahraném souboru, přičemž kredit je levný. Pepikrihu zase píše, že se mu jen zřídka stane, že by zde nic nenašel, a za 60 000 MB mu cena 150 korun přijde velice dobrá.

HellSpy nabízí také zajímavé funkce pro případ, že vám chybí inspirace pro stahování. Můžete si najít ty nejstahovanější soubory nebo soubory právě ze serveru stahované. Pro větší pohodlí stahování pak můžete využít desktopového i mobilního klienta. Více se dozvíte zde.

Share-rapid.cz

Další s úložných serverů, který nabízí stahování filmů, seriálů i hudby, přičemž stahování je k dispozicis pouze registrovaným uživatelům. Ti si mohou zaplatit přístup ke stahování jak na určitý čas (týden, měsíc, čtvrtletí atd.), tak podle objemu stažených dat, přičemž nejmenší datový balík je již na úrovni 200 MB, zatímco ten nejvyšší na 3 300 GB.

Klepněte pro větší obrázek

Server nabízí i vlastní stahovací manažer, fulltextové vyhledávání, které by ovšem mohlo být funkčně bohatší a z hlediska filtru pokročilejší, a také řadu různých akcí, jak přijít ke stahování navíc zdarma. Web doporučil čtenář 4154, který za výhodu označuje nízkou cenu kreditu, možnost stahování tří souborů zároveň a přikoupení dalších slotů. Jako nevýhodu zmiňuje absenci náhledu na video a garantované rychlosti stahovaní.

Webshare.cz

Poměrně nový projekt se dostal jak do diskuze, tak na Živě.cz. Jmenuje se Webshare.cz a funguje doposud spíše na vývojové bázi. Hned na první pohled je patrné, že jeho tvůrci mají před sebou ještě hodně práce, ovšem ambice tento projekt nemá vůbec malé. Podle svých tvůrců by mělo být možné uploadovat spousty dat a dále využívat neomezeného stahování.

Klepněte pro větší obrázek

Zatím zde naleznete pouze základní vyhledávání bez pokročilých funkcí a možnost nahrát soubor prozatím do velikosti 1,5 GB. Projekt je teprve v plenkách a tak jens budoucnost ukáže, zda se stane konkurenceschopnou alternativou vůči Uložto.cz. Server podpořil již jednou zmíněný Hrdlodus, který vyzdvihuje neomezenou rychlost stahování.

TeaShare.net

Rovněž nepříliš starý a doposud rozvinutý projekt, který ale může mít slibnou budoucnost. Nabízí 3 GB prostor neregistrovaným uživatelů a 20 GB těm registrovaným, přičemž ti mohou stahovat bez omezení objemu dat či rychlosti. Umí prohlížet obrázky a přehrávat hudbu a video přímo v prostředí webových stránek a data na serveru vydrží až rok od posledního stažení.

Klepněte pro větší obrázek

Opět největší slabinou serveru je nepříliš propracované a efektivní vyhledávání (určité soubory se dají stahovat jen prostřednictvím přímých odkazů) a výběr filmů, seriálů a hudby doposud stále není příliš pestrý. Jak ale píše jeho podporovatel tomas.frogger, o TeaShare.net se začíná stále více mluvit a za zařazení na seznam rozhodně stojí.

FilesTube

Na závěr si ještě představíme službu, která nefunguje jako typické úložiště a server pro stahování multimediálního obsahu, ale spíše jako základní vyhledávací nástroj pro nalezení dat umístěných na RapidShare, Mediafire, 4shared, FileFactory, Netload a mnoha dalších serverech.

Klepněte pro větší obrázek

Čtenář limki na fóru píše, že ani tak nezáleží na konkrétním úložišti, jako spíš na tom, kde najít funkční a ověřené odkazy na ně. A právě na to využívá FilesTube, který je podle něj tím nejlepším vyhledávajícím nástrojem.

Témata článku: Internet, CZ, Rapid, Share, Rapidshare

116 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Ondra Tomasek 7. 4. 2016 16:02:00
    Nevim no, tady si každej pise o nejakech pritroblejch webech, tady je...
  • chicky2207 25. 10. 2015 12:08:47
    HD filmy ke stažení vč. titulků: http://www.bluray4free.cz
  • František Novák 21. 6. 2015 1:12:38
    Ja uz mam za sebou doby, kdy jsem shanel "nejlepsi server". Od te doby, co...
reklama
Určitě si přečtěte

Vybíráte herní periferii nebo hardware? Pak zapomeňte na nálepku Gaming

Vybíráte herní periferii nebo hardware? Pak zapomeňte na nálepku Gaming

** Herní hardware se od toho běžného často liší jen vzhledem ** Při výběru stále nezapomínejte na základní parametry ** Poradíme jak vybrat herní hardware i periferie

20.  2.  2017 | Stanislav Janů | 36

10 nejhorších produktů v historii Microsoftu

10 nejhorších produktů v historii Microsoftu

20.  2.  2017 | Karel Javůrek | 141

AMD oficiálně představilo procesory Ryzen. Známe i jejich české ceny

AMD oficiálně představilo procesory Ryzen. Známe i jejich české ceny

** AMD uvedlo první tři procesory Ryzen 7 ** Všechny budou pracovat s osmi jádry a šestnácti vlákny ** Na pulty obchodů se dostanou už za týden

22.  2.  2017 | Stanislav Janů | 132

Pojďme programovat elektroniku: Žádný bastlíř se neobejde bez armády švábů

Pojďme programovat elektroniku: Žádný bastlíř se neobejde bez armády švábů

** Každý bastlíř se po čase neobjede bez armády švábů ** Dnes si některé z nich vyzkoušíme ** Třeba zázračný posuvný registr

19.  2.  2017 | Jakub Čížek | 40

EU se děsí Windows 10. Prý o nás vědí až příliš. Microsoft chystá změny

EU se děsí Windows 10. Prý o nás vědí až příliš. Microsoft chystá změny

** Evropští úředníci chtějí, aby byly Desítky transparentnější ** Microsoft od jara skutečně chystá změny ** Ochráncům soukromí to ale nestačí

21.  2.  2017 | Jakub Čížek | 218

Remix Singularity: Microsoft si na tom vylámal zuby. Jak dopadne Android?

Remix Singularity: Microsoft si na tom vylámal zuby. Jak dopadne Android?

** Microsoft do svých telefonů integroval desktopové prostředí ** Moc to ale nevyšlo, chyběl pořádný výkon ** Teď to zkoušejí ex-googleři s Remix Singularity

23.  2.  2017 | Jakub Čížek | 74


Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama