reklama

Proč notebook místo stolního PC

Nebudu filozofovat nad tím, jak člověk vydělá tím, že si místo stolního počítače pořídí notebook, protože si to nemyslím.

Kdo používá notebook místo PC, má nejpíš jasno v tom, proč to dělá a budu mu to jen těžko vyvracet. Jen se chci pochlubit tím, co jsem (nejspíš nejen já) objevil při prohrabování papírového spamu, který vždy před přesunutím do separovaného odpadu zběžně proletím.

V „novinách“ nejmenovaného velkého řetězce mne praštila do očí nabídka počítačového pracoviště, které dostanete zdarma s každou sestavou.

Klepněte pro větší obrázek 

Sám bych za něčím podobným nechtěl sedět, ani kdyby mi za to platili. I když jsou manýry výrobců kancelářského nábytku tématem, které by vydalo na několik nepříliš pozitivně laděných článků, nebylo to to, co mě přinutilo nažhavit skener a vyrobit tento zápisek. Od „počítačového pracoviště“ můj zrak zabloudil na výživné povídání, ze kterého jsem nabyl dojmu, že podle autora nejsem duševně v pořádku, pokud ještě nepoužívám místo stolního PC notebook.

Klepněte pro větší obrázek

Text nebudu raději komentovat, znamenalo by to prakticky za každou větou jeden nasupený odstavec a myslím, že většina čtenářů Živě má v tom, co je na uvedených tvrzeních špatně, jasno. Jen je mi líto méně zasvěcených lidí, kteří na jinak docela sugestivně podané žvásty naletí.


Blog redaktorů | proč blogujeme | sledovat blog prostřednictvím RSS

Tento článek spadá pod blog redaktorů a není součástí běžného vydání webu Živě.cz. Může obsahovat osobní názory autora, nepodložené informace nebo zprávy zcela mimo obor webu Živě.cz. Blog redaktorů vám umožní poznat lidi, kteří tvoří vaše oblíbené časopisy.

68 komentářů

Nejnovější komentáře

  • marektp 29. 6. 2008 11:42:49
    Dovolil bych si oponovat, kupodivu mě programování živí a nedovedu si...
  • klimap 24. 6. 2008 5:48:09
    jsem si koupil proto, že málo "žere" a mohu se s ním válet v posteli,...
  • Radek Hulán 22. 6. 2008 1:24:45
    Není. 30" = 2560x1600 = 4 096 000 2x22" = 2x1680x1050 = 3 528...
reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama