Velká SMS soutěž Computeru skončila, všechny ceny rozdány!

Něco takového jsme nečekali, zájem o naši velkou SMS soutěž byl obrovský. Jakmile se nové číslo časopisu Computer dostalo k prvním předplatitelům, zaznamenali jsme celkem razantní nástup příchozích SMS zpráv. Předplatitelé řádně využili své výhody, že dostávají časopis o dva dny dříve. Než se totiž dostal časopis na stánky, už pořadí příchozích SMS zpráv přesáhlo šest tisíc!

Soutěž jsme schválně nastavili tak, aby šance na výhru byla vysoká a zároveň, aby byla transparentní. Proto jsme zavrhli losování a vymysleli spravedlivý systém, ve kterém mají soutěžící výhru pod kontrolou. Strhla se ale mánie. Někteří soutěžící museli posílat několik desítek, možná i stovek, protože v seznamu výherců jejich číslo figuruje i opakovaně.

Obrovský boj byl o oba notebooky, především o ten druhý. Rozhodovaly desetiny vteřiny a tedy i notná dávka štěstí. „Kadence“ v poslední minutě soutěže byla 4,66 zpráv za sekundu.

Všem soutěžícím děkujeme za přízeň a výhercům gratulujeme! Zájem o soutěž je pro nás motivací, abychom pro vás připravili další takovou. Zároveň chci také veřejně poděkovat partnerům soutěže, tedy společnostem Kingston, Logitech a Toshiba, za poskytnutí lákavých výher, které se na úspěchu soutěže podepsaly především.

Informace pro výherce: během pondělí a úterý budeme rozesílat SMS zprávy se slevovými kódy pro předplatné a kompletovat seznam adres pro zaslání hmotných výher.

O co se hrálo:

Soutěžící, kteří pošlou 10 000. a 20 000. SMS zprávu v pořadí získají notebooky Toshiba Satellite A300-146 v hodnotě 18 000 Kč.

Logitech věnoval ceny v podobě různého audio příslušenství reproduktorů nejen k počítači. Vyhrát můžete reproduktory Z-4, Z-10, 5.1 X-540 a také Z-2300. Dále bezdrátová sluchátka FreePulse, přenosné reproduktory a exkluzivní audio věž Pure-Fi Elite v hodnotě 6 990 Kč.

Ceny Logitechu na tisících pozicích v pořadích jsou střídány s výhrou v podobě předplatného časopisu Computer v hodnotě 1 199 Kč.

Kingston věnoval do soutěže špičkové flash paměti DataTraveler 100, 400 a Mini Migo s kapacitou 2GB, dále profesionální SD karty Elite Pro 50× HiSpeed a 2GB karty Micro SD s miniaturní čtečkou karet.

Ceny Kingstonu na stých pozicích v pořadí jsou střídány s výhrou v podobě slevy 300 Kč na předplatné časopisu Computer.

Diskuze (20) Další článek: Picasa Web Albums: Dopřejte svým fotkám luxus

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,